УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
ДВОЄ СТУДЕНТІВ ФІТКІ НАВЧАЛИСЯ ЕФЕКТИВНОМУ РЕЦИКЛІНГУ У ВРОЦЛАВІ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Студенти ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Артем Кімпаєв (гр.1КН-15б) та Віталій Мочкодан (гр.1КН-15б) є активними учасниками команди Enactus VNTU. Вони взяли участь у польсько-німецькому молодіжному обміні у м. Вроцлав (Польща). «Make Trash Great Again» — саме таку назву мав проект, реалізовуваний польською організацією «Фундація Україна», у якому взяли участь наші студенти.

Артем Кімпаєв – у першому ряду крайній праворуч, Віталій Мочкодан – у першому ряду другий праворуч

Цей проект був направлений на отримання навичок та обмін досвідом у сфері екології, а саме сортування та переробки сміття.

Із 30 серпня по 8 вересня 2017 року разом з десятьма еко-активістами із різних куточків України студенти ФІТКІ відвідували тренінги та лекції, пов'язані з повторним використанням ресурсів та охороною навколишнього середовища.

Однією із головних подій проекту була організація фестивалю у Вроцлаві, приуроченому до дня незалежності України.

Також для учасників проекту було організовано багато тренінгів-випробувань. Наприклад, спортивне орієнтування у місцевому лісопарку та спуск по канатній дорозі. Саме такі заняття розвивали уміння працювати в команді.

Три дні проекту студенти провели у гірському містечку Шклярська Поремба, де підкорили дві вершини, найвища з яких 1362м — гора Szrenica.

Участь у цьому проекті дала безліч теоретичних та практичних навичок у сфері екології. Проект дав можливість обміну досвідом з молоддю інших країн у галузі правильного сортування сміття, ефективного рециклінгу та захисту природи.

Усі ці корисні навички студенти використають у створенні нових креативних проектів. Планується реалізація спільного проекту з польською організацією «Фундація Україна».

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.