ДВОЄ СТУДЕНТІВ ФІТКІ НАВЧАЛИСЯ ЕФЕКТИВНОМУ РЕЦИКЛІНГУ У ВРОЦЛАВІ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Студенти ФІТКІ з кафедри комп’ютерних наук Артем Кімпаєв (гр.1КН-15б) та Віталій Мочкодан (гр.1КН-15б) є активними учасниками команди Enactus VNTU. Вони взяли участь у польсько-німецькому молодіжному обміні у м. Вроцлав (Польща). «Make Trash Great Again» — саме таку назву мав проект, реалізовуваний польською організацією «Фундація Україна», у якому взяли участь наші студенти.

Артем Кімпаєв – у першому ряду крайній праворуч, Віталій Мочкодан – у першому ряду другий праворуч

Цей проект був направлений на отримання навичок та обмін досвідом у сфері екології, а саме сортування та переробки сміття.

Із 30 серпня по 8 вересня 2017 року разом з десятьма еко-активістами із різних куточків України студенти ФІТКІ відвідували тренінги та лекції, пов'язані з повторним використанням ресурсів та охороною навколишнього середовища.

Однією із головних подій проекту була організація фестивалю у Вроцлаві, приуроченому до дня незалежності України.

Також для учасників проекту було організовано багато тренінгів-випробувань. Наприклад, спортивне орієнтування у місцевому лісопарку та спуск по канатній дорозі. Саме такі заняття розвивали уміння працювати в команді.

Три дні проекту студенти провели у гірському містечку Шклярська Поремба, де підкорили дві вершини, найвища з яких 1362м — гора Szrenica.

Участь у цьому проекті дала безліч теоретичних та практичних навичок у сфері екології. Проект дав можливість обміну досвідом з молоддю інших країн у галузі правильного сортування сміття, ефективного рециклінгу та захисту природи.

Усі ці корисні навички студенти використають у створенні нових креативних проектів. Планується реалізація спільного проекту з польською організацією «Фундація Україна».