Грант в обласному конкурсі освітніх інноваційних проектів PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Конкурс освітніх інноваційних проектів зорганізовують і фінансово забезпечують Вінницькі облдержадміністрація й облрада. Здійснюється він в рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області.

Перше місце і сертифікат на отримання гранту у сумі 45 тисяч гривень виграла розробка «Інформаційна технологія підготовки фахівців з комп’ютерних систем та мереж для ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації». Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Азаров, декан факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

У Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського декан ФІТКІ Олексій Азаров отримує вітання як переможець обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів

Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Азаров і кандидат технічних наук, доцент Тетяна Трояновська

Це уже вчетверте розробка, керівником якої є професор Азаров, виграє сертифікат обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів. Раніш успіху було досягнуто у 2006-му, 2013-му і 2015-му роках.

У ВНТУ на факультеті ІТКІ, спеціальність комп’ютерні системи та мережі, протягом 10 років працює мережева академія Cisco, а група викладачів факультету є сертифікованими інструкторами — кандидати технічних наук, доценти Сергій Захарченко, Олександр Кадук та Тетяна Трояновська.

Отож, нині пропонується альтернативний варіант підготовки фахівців з мережевих технологій, який передбачає, з одного боку, застосування досвіду підготовки фахівців на обладнанні Cisco та використання для проведення лабораторних робіт обладнання більш дешевих виробників, зокрема DLink, Mikrotic тощо. У цьому випадку вартість лабораторного набору буде значно менша, на рівні 40-50 тис. грн. Крім того, студенти отримають досвід налаштування обладнання різних виробників, що зробить їх конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.