УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Грант в обласному конкурсі освітніх інноваційних проектів PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Конкурс освітніх інноваційних проектів зорганізовують і фінансово забезпечують Вінницькі облдержадміністрація й облрада. Здійснюється він в рамках реалізації Програми розвитку інформаційних, телекомунікаційних та інноваційних технологій в закладах освіти Вінницької області.

Перше місце і сертифікат на отримання гранту у сумі 45 тисяч гривень виграла розробка «Інформаційна технологія підготовки фахівців з комп’ютерних систем та мереж для ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації». Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Азаров, декан факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії.

У Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського декан ФІТКІ Олексій Азаров отримує вітання як переможець обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів

 

Керівник проекту — доктор технічних наук, професор Олексій Азаров і кандидат технічних наук, доцент Тетяна Трояновська

Це уже вчетверте розробка, керівником якої є професор Азаров, виграє сертифікат обласного конкурсу освітніх інноваційних проектів. Раніш успіху було досягнуто у 2006-му, 2013-му і 2015-му роках.

У ВНТУ на факультеті ІТКІ, спеціальність комп’ютерні системи та мережі, протягом 10 років працює мережева академія Cisco, а група викладачів факультету є сертифікованими інструкторами — кандидати технічних наук, доценти Сергій Захарченко, Олександр Кадук та Тетяна Трояновська.

Отож, нині пропонується альтернативний варіант підготовки фахівців з мережевих технологій, який передбачає, з одного боку, застосування досвіду підготовки фахівців на обладнанні Cisco та використання для проведення лабораторних робіт обладнання більш дешевих виробників, зокрема DLink, Mikrotic тощо. У цьому випадку вартість лабораторного набору буде значно менша, на рівні 40-50 тис. грн. Крім того, студенти отримають досвід налаштування обладнання різних виробників, що зробить їх конкурентоспроможними на сучасному ринку праці.

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.