УкраїнськаEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pz.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем
         Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm

                  

ВСТУП 2021 рік (бакалаврат)


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
XXXVIII НТК професорсько-викладацького складу, спіробітників та студентів університету PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини
alt

Робота конференції в ІнІТКІ відбувалася у два етапи:

  • 10-13 березня — в секціях вищої математики і іноземних мов;
  • 17-20 березня — в секціях обчислювальної техніки, інтелектуальних систем, програмного забезпечення, захисту інформації.

17 березня відбулося пленарне засідання ІнІТКІ, на якому було заслухано доповідь у формі комп'ютерної презентації «Підсумки наукової діяльності інституту ІТКІ у 2008 році» (директор ІнІТКІ, д.т.н., проф. Азаров О. Д.). У роботі пленарного засідання взяли участь 96 осіб.


У роботі секцій взяли участь викладачі, аспіранти, співробітники і студенти ВНТУ, науковці з НТЦ «Аналого-цифрові системи», співробітники обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, Управління державного спеціального зв’язку України у Вінницькій області, ТОВ «Інтертелеком», фірми «Шана». Із запланованих 237 доповідей було заслухано 205 (з них студентських доповідей – 143). У  роботі  конференції взяли участь 318 осіб.


alt

На високому рівні пройшла робота конференції у секції обчислювальної техніки. Через велику кількість і різноманітність тематики доповідей було організовано роботу двох підсекцій: комп'ютерної інженерії та управління інформаційної безпеки. Усі доповіді, які, до речі, було представлено за допомогою мультимедійного проектора, були дуже цікавими і викликали жваве обговорення присутніх. Не хотілося б ображати всіх інших, але якщо взяти тільки одну найцікавішу доповідь, то, мабуть, це буде доповідь головного контруктора НТЦ «АЦС» Л. В. Крупельницького «Науково-технічні розробки НТЦ „Аналого-цифрові системи“ у 2008-09 рр.»


Цікаво, що серед доповідачів були переважно студенти старших курсів і аспіранти, а ось серед слухачів — студенти 2 курсу, які вирішували для себе важливе питання: до кого записатися на ОНДР. Показовим у цьому сенсі було питання студента з Анголи Жорже Макая до директора інституту О. Д. Азарова: «До кого мені звернутися, якщо я хочу займатися наукою по комп'ютерним мережам?». Сподіваємося, що після конференції і Жорже, і інші студенти зможуть краще зорієнтуватися з майбутнім напрямком наукової роботи.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 грудня 2010, 20:39
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.