XXXVIII НТК професорсько-викладацького складу, спіробітників та студентів університету PDF Друк e-mail
alt

Робота конференції в ІнІТКІ відбувалася у два етапи:

• 10-13 березня — в секціях вищої математики і іноземних мов;
  • 17-20 березня — в секціях обчислювальної техніки, інтелектуальних систем, програмного забезпечення, захисту інформації.

17 березня відбулося пленарне засідання ІнІТКІ, на якому було заслухано доповідь у формі комп'ютерної презентації «Підсумки наукової діяльності інституту ІТКІ у 2008 році» (директор ІнІТКІ, д.т.н., проф. Азаров О. Д.). У роботі пленарного засідання взяли участь 96 осіб.

У роботі секцій взяли участь викладачі, аспіранти, співробітники і студенти ВНТУ, науковці з НТЦ «Аналого-цифрові системи», співробітники обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, Управління державного спеціального зв’язку України у Вінницькій області, ТОВ «Інтертелеком», фірми «Шана». Із запланованих 237 доповідей було заслухано 205 (з них студентських доповідей – 143). У  роботі  конференції взяли участь 318 осіб.

alt

На високому рівні пройшла робота конференції у секції обчислювальної техніки. Через велику кількість і різноманітність тематики доповідей було організовано роботу двох підсекцій: комп'ютерної інженерії та управління інформаційної безпеки. Усі доповіді, які, до речі, було представлено за допомогою мультимедійного проектора, були дуже цікавими і викликали жваве обговорення присутніх. Не хотілося б ображати всіх інших, але якщо взяти тільки одну найцікавішу доповідь, то, мабуть, це буде доповідь головного контруктора НТЦ «АЦС» Л. В. Крупельницького «Науково-технічні розробки НТЦ „Аналого-цифрові системи“ у 2008-09 рр.»

Цікаво, що серед доповідачів були переважно студенти старших курсів і аспіранти, а ось серед слухачів — студенти 2 курсу, які вирішували для себе важливе питання: до кого записатися на ОНДР. Показовим у цьому сенсі було питання студента з Анголи Жорже Макая до директора інституту О. Д. Азарова: «До кого мені звернутися, якщо я хочу займатися наукою по комп'ютерним мережам?». Сподіваємося, що після конференції і Жорже, і інші студенти зможуть краще зорієнтуватися з майбутнім напрямком наукової роботи.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 грудня 2010, 20:39