Студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення – стипендіат Вінницької міської ради PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Виконавчий комітет Вінницької міської ради ухвалив рішення «Про виплату щомісячної стипендії міської ради кращим студентам та учням закладів освіти міста»..

Протягом 5 місяців стипендії отримуватимуть 360 осіб. Студенти вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації отримуватимуть стипендію у розмірі 198,76 грн.

Стипендіатом Вінницької міської ради став студент ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Владислав Кокушкін (гр.2ПІ-16б) – багаторазовий переможець Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки.

Вінницька міська рада також нагородила Владислава Кокушкіна грошовою винагородою серед талановитої молоді Вінниччини. Нагородження проходило у Вінницькому державному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського.

Вітаємо Владислава з нагородою!

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 жовтня 2017, 07:59