МІЖНАРОДНИЙ ТРІУМФ СТУДЕНТІВ ФІТКІ PDF Друк e-mail
Новини

Завдяки перемогам студентів Вінницького національного технічного університету на міжнародних конкурсах Вінницю стали називати столицею комп’ютерної графіки.

І це не дарма, тому що три останні роки студенти здобули понад 800 міжнародних перемог.

Олег Досужій (гр.2КН-17м) здобув перше місце на 26-му міжнародному конкурсі Computer Space (Болгарія). На пишних урочистостях у Софії Computer Space статуетку переможцям вручав президент Болгарії Росен Плевнелієв. А на білбордах цієї країни рекламувались переможні роботи юних учасників конкурсу.

Торік восени на міжнародному конкурсі «Middle East» у Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) студенти ВНТУ гідно представляли Україну і увійшли в десятку кращих команд.

У місті Хасково в Болгарії на конкурсі з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів» вихованці студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримали аж 14 медалей.

Робота призера конкурсу магістранта Андрія Гончарука (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

Науковими керівниками переможців є перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та заступник декана ФІТКІ, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Урожайним видався 2017 рік. У червні другокурсник Владислав Кукушкін (ФІТКІ) в Амстердамі (Нідерланди) здобув ІІ місце на міжнародному конкурсі. Потому отримав ІІ місце на інтернаціональному конкурсі в Барселоні.

Першокурсниця Софія Мошенська (староста групи 2ПІ-17б) виборола гран-прі у Парижі. Дівчину запросили на урочистості з нагоди нагородження переможців до столиці Франції. Наталія Копитко (магістрантка гр.1ПІ-17м) на цих же змаганнях здобула І місце.

Першокурсник Микола Ничипорук (староста групи 2КІ-17б) отримав ІІ місце в Братіславі (Словенія), а нинішнього вересня і гран-прі міжнародних змагань у Лісабоні (Португалія) та ІІ місце у Парижі.

До речі, і Софія, і Микола ще школярами навчались у студії комп’ютерної графіки ВНТУ.

15 перемог на міжнародних змаганнях за кілька тижнів цього навчального року, який лише почався, підтверджують високий інтелектуальний рівень і потенціал студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ в галузі інформаційних технологій.

Останнє оновлення на Середа, 11 жовтня 2017, 13:13