УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

Наш Факультет визнано найкращим у ВНТУ

За підсумками рейтингування 2017-2018 н.р. ФІТКІ посів I місце в університеті

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

125 Кібербезпека, спеціалізація - Безпека інформаційних і комунікаційних систем /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
МІЖНАРОДНИЙ ТРІУМФ СТУДЕНТІВ ФІТКІ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Завдяки перемогам студентів Вінницького національного технічного університету на міжнародних конкурсах Вінницю стали називати столицею комп’ютерної графіки.

І це не дарма, тому що три останні роки студенти здобули понад 800 міжнародних перемог.

Олег Досужій (гр.2КН-17м) здобув перше місце на 26-му міжнародному конкурсі Computer Space (Болгарія). На пишних урочистостях у Софії Computer Space статуетку переможцям вручав президент Болгарії Росен Плевнелієв. А на білбордах цієї країни рекламувались переможні роботи юних учасників конкурсу.

Торік восени на міжнародному конкурсі «Middle East» у Дубаї (Об’єднані Арабські Емірати) студенти ВНТУ гідно представляли Україну і увійшли в десятку кращих команд.

У місті Хасково в Болгарії на конкурсі з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів» вихованці студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ отримали аж 14 медалей.

Робота призера конкурсу магістранта Андрія Гончарука (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м)

Науковими керівниками переможців є перший проректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та заступник декана ФІТКІ, кандидат технічних наук, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Урожайним видався 2017 рік. У червні другокурсник Владислав Кукушкін (ФІТКІ) в Амстердамі (Нідерланди) здобув ІІ місце на міжнародному конкурсі. Потому отримав ІІ місце на інтернаціональному конкурсі в Барселоні.

Першокурсниця Софія Мошенська (староста групи 2ПІ-17б) виборола гран-прі у Парижі. Дівчину запросили на урочистості з нагоди нагородження переможців до столиці Франції. Наталія Копитко (магістрантка гр.1ПІ-17м) на цих же змаганнях здобула І місце.

Першокурсник Микола Ничипорук (староста групи 2КІ-17б) отримав ІІ місце в Братіславі (Словенія), а нинішнього вересня і гран-прі міжнародних змагань у Лісабоні (Португалія) та ІІ місце у Парижі.

До речі, і Софія, і Микола ще школярами навчались у студії комп’ютерної графіки ВНТУ.

15 перемог на міжнародних змаганнях за кілька тижнів цього навчального року, який лише почався, підтверджують високий інтелектуальний рівень і потенціал студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ в галузі інформаційних технологій.

Останнє оновлення на Середа, 11 жовтня 2017, 13:13
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.