ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ФІТКІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ ВНТУ АБО ЯК СТУДЕНТИ ФІТКІ ПОВІТРЯНІ ЗАМКИ БУДУВАЛИ PDF Друк e-mail
Новини

Чудернацькості, казковості хто додасть в наше повсякдення, як не самі. Тож, невичерпно креативний кандидат філософських наук, доцент Анатолій Теклюк, котрий водночас є й директором Головного центру виховної роботи ВНТУ, зініціював конкурс «Повітряний замок».

До участі запрошували усіх — без вікових, посадових чи будь-яких інших обмежень. Найактивніше відгукнулась університетська юнь.

Тож, отримавши по 5 листів пінопласту і набір зубочисток для їх скріплення, із натхненням студенти взялися до справи.

А будувати повітряні замки командам слід було не будь-де, а в обмеженому просторі університетського фонтану, що на той час сумував без води.

З собою в креативний простір сухого університетського водограю могли взяти лише ідею та фарби.

І за годину (а саме такий проміжок часу організатори дали для творчості) постали архітектурні дива.

Журі оцінювало не лише зодчі труди, а й… літературний хист. Кожна із семи команд-учасниць мала ще презентувати свій витвір неординарною — чи то казковою, чи то романтичною історією (дозволялось поєднання).

Отож, найкраще свою всебічну креативність показала команда «6,28», яку склали першокурсники факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії. Її повітряний палац з драконом і принцесою виявився замком… Дракули. Команда посіла перше місце!

Друге місце виборола збірна різних курсів ФІТКІ.

А «ЕКО-МоКо» — команда, в складі якої творив архітектурні повітряні дива сам президент студентського самоврядування ВНТУ Микола Кобися, здобула третю сходинку п’єдесталу пошани. Слід зауважити, що в «ЕКО-МоКо» трудився й Олександр Морозов — «Містер Шарм ВНТУ 2017» і заступник голови студентського самоврядування ФІТКІ.

Вітаємо наших креативних студентів з перемогою!

Останнє оновлення на Середа, 11 жовтня 2017, 13:09