Студенти ФІТКІ – переможці конкурсу стартапів Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

У Вінницькому національному технічному університеті відбувся випуск Стартап Школи «Sikorsky Challenge» міста Вінниці.

Серед випускників школи – студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії, які презентували свої проекти конкурсному журі.

Переможцями фіналу стали студенти ФІТКІ:

1 місце – студенти ФІТКІ Олександр Полторак (кафедра обчислювальної техніки, гр.1КІ-16мс) та Роман Казаков (кафедра захисту інформації, гр.1БС-16мс) з проектом SmartWindows. Ідея стартапу – створення інтелектуальної системи очищення вікон, яка активізується у міру їх забруднення. Система дозволяє економити кошти, час та зусилля, яких потребує очищення вікон, особливо на хмарочосах.

Іменну відзнаку отримала команда студентів ФІТКІ з проектом QuestUp у складі: Ярослава Драченка (кафедра програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б), Михайла Кренціна (кафедра програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б), Алли Штокал (кафедра програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (кафедра програмного забезпечення, гр.2ПІ-15б), Дар’ї Лудан (кафедра комп’ютерних наук, гр.2КН-13б). Проект орієнтований на забезпечення цікавого дозвілля та співпрацю з закладами харчування і відпочинку.

Вітаємо наших переможців!