Вітаємо молоде поповнення нашого факультету! PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Вінницький національний технічний університет урочисто прийняв у студенти своїх першокурсників. Студентами факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії стали 285 студентів.

Посвята у студенти пройшла на університетському стадіоні «Олімп». Першокурсників вітали ректор ВНТУ, професор Володимир Грабко, голова Вінницької обласної державної адміністрації Валерій Коровій, Президент студентського самоврядування ВНТУ, магістрант Микола Кобися.Своїм досвідом з першокурсниками ділилися старшокурсники. Вони ж передали ректору ВНТУ символічний ключ до скарбниці знань та студентський квиток державного зразка. Професор Грабко передав ці атрибути студентства першокурсникам.Для студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії святкова церемонія продовжилась у актовій залі університету спілкуванням із деканом факультету професором Олексієм Азаровим, його заступниками доцентами Світланою Кирилащук і Вікторією Войтко, із завідувачами кафедр та з методистом факультету Валентиною Савицькою.

Вітаємо наших першокурсників! Бажаємо їм цікавого студентського життя, успіхів у навчанні, натхнення і витримки у досягненні цілей, легких сесій та незабутніх, яскравих студентських років!

Останнє оновлення на Четвер, 12 жовтня 2017, 08:27