Студенти ФІТКІ на Всеукраїнській олімпіаді з інформатики в ХАІ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

18-20 квітня 2017 року у Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «ХАІ» відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади 2016/2017 н. р. з навчальної дисципліни «Інформатика».

В олімпіаді взяли участь 56 студентів, що навчаються за  економічними та гуманітарними напрямками та 47 студентів, що навчаються за інженерними напрямками, всього 103 учасника – переможців І етапу студентських олімпіад більш ніж з 12 міст України.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії Олександр Спажев (кафедра КН, гр.2КН-15б), Віктор Свіжак (кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16б), Ярослав Цвях (кафедра ПЗ, гр.2ПІ-15б).

Наші студенти достойно виступили на олімпіаді, показавши гарні знання з інформатики, програмування, математики і фізики. Серед студентів, що навчаються за інженерними напрямками, 1 місце посів Олександр Спажев (гр.2КН-15б), Віктор Свіжак (гр.1ПІ-16б) посів 5 місце, а Ярослав Цвях (гр.2ПІ-15б) посів 7 місце.

Олександр Спажев Віктор Свіжак і Ярослав Цвях

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо їм нових успіхів !

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 червня 2017, 08:32