у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжей

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Згідно наказу №992 МОН України від 30.10.2008 р. ВНТУ визначений як базовий заклад для проведення 2-го туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Безпосередню підготовку та проведення Конкурсу було доручено провести ІнІТКІ.

У січні-лютому 2009 року відбувся перший етап Конкурсу. До ВНТУ надійшло 145 робіт з 55 ВНЗ України. До участі в Конкурсі було допущено 111 робіт (решта перевищувала встановлений ліміт — не більше трьох від одного ВНЗ). За результатами рецензування було відібрано 36 кращих робіт. Їх авторів запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться з 23 по 25 березня 2009 року у ВНТУ. На конференції конкурсанти мають зробити наукову доповідь за результатами своєї роботи та в ході дискусії захистити її основні положення.

До числа претендентів на нагородження увійшли і студенти ІнІТКІ Людмила Малишко і Володимир Рибак. Тож наприкінці березня ми будемо вітати в нашому університеті майбутню наукову еліту України, але вболіватимемо все ж за своїх.

Останнє оновлення на Вівторок, 07 грудня 2010, 20:39