О Всеукраинском конкурсе студенческих научных работ PDF Печать E-mail

Приказом №992 МОН Украины от 30.10.2008 г. ВНТУ определен базовым вузом для проведения 2-го тура Всеукраинского конкурса студенческих научных работ в области «Информатика, вычислительная техника и автоматизация». Непосредственную подготовку и проведение Конкурса было поручено провести ИнИТКИ.

У січні-лютому 2009 року відбувся перший етап Конкурсу. До ВНТУ надійшло 145 робіт з 55 ВНЗ України. До участі в Конкурсі було допущено 111 робіт (решта перевищувала встановлений ліміт — не більше трьох від одного ВНЗ). За результатами рецензування було відібрано 36 кращих робіт. Їх авторів запрошено до участі у підсумковій науково-практичній конференції, яка відбудеться з 23 по 25 березня 2009 року у ВНТУ. На конференції конкурсанти мають зробити наукову доповідь за результатами своєї роботи та в ході дискусії захистити її основні положення.

До числа претендентів на нагородження увійшли і студенти ІнІТКІ Людмила Малишко і Володимир Рибак. Тож наприкінці березня ми будемо вітати в нашому університеті майбутню наукову еліту України, але вболіватимемо все ж за своїх.

Обновлено 07.12.2010 20:39