Студенти ФІТКІ на Всеукраїнському форумі студентів політехнічних університетів у Миколаєві PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Міжнародний технологічний університет «Миколаївська політехніка» 26-28 квітня 2017 року провів Всеукраїнський форум студентів політехнічних університетів.

На Форумі розглядалися результати наукових досліджень з прикладної механіки, автомобільного транспорту, комп’ютерних наук, кібербезпеки.

Вінницький національний технічний університет представляли студенти з факультету машинобудування та транспорту, факультету комп'ютерних систем і автоматики та факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії.

Учасники Форуму презентували результати власних інноваційних, наукових, технічних досліджень.

З факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії участь у Форумі взяли Михайло Кренцін (другокурсник кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-15б), Марія Польова (магістрантка  кафедри програмного забезпечення, гр.1ПІ-16м) та Роман Лановий (другокурсник кафедри обчислювальної техніки, гр.1КІ-15б).

Наші студенти отримали грамоти за оригінальність наукової роботи.

А переможцями Форуму стали студенти ФІТКІ: Марія Польова отримала бронзову медаль та Роман Лановий отримав спеціальний приз від журі і спонсорів.

Роман Лановий Марія Польова Михайло Кренцін

Вітаємо наших студентів з перемогою та бажаємо їм нових творчих успіхів і плідної наукової роботи!

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 червня 2017, 08:33