Студент кафедри ПЗ виборов 3-е місце на обласних змаганнях з боротьби PDF Печать E-mail
Новини

На обласних змаганнях з боротьби студент кафедри програмного забезпечення ФІТКІ Ігор Скирський (гр.1ПІ-15б) виборов 3-е місце.

Ігор успішно навчається на 2-му курсі факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ за напрямом підготовки «Програмна інженерія», захоплюється програмуванням,   є учасником олімпіад зі спортивного програмування, на яких показує гарні результати.

Ігор займається спортом, неодноразово перемагав на змаганнях з боротьби, захищаючи честь рідного вишу.

Вітаємо Ігоря та бажаємо нових спортивних досягнень!

Обновлено 02.06.2017 07:58