Студенти-програмісти стали претендентами на поїздку в Париж на Міжнародний чемпіонат з розв’язування логічних математичних задач PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.

Серед переможців фіналустуденти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Михайло Позур (гр.1ПІ-16б) та Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), яким за результатами Всеукраїнського фіналу запропоновано місце в збірній команді України для поїздки у Париж на Світовий фінал чемпіонату.

Демчук Микола---------------------------------- Позур Михайло

Вітаємо наших студенток з перемогою і бажаємо успіху !

6 травня 2017 року відбувся Всеукраїнський фінал ХХХІ Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач.

Останнє оновлення на П'ятниця, 02 червня 2017, 08:35