Студент кафедри обчислювальної техніки – призер Універсіади області з легкої атлетики PDF Друк e-mail
Новини

У квітні 2017 року відбулися змагання з важкої атлетики серед ВНЗ ІІІ-IV р.а. за програмою Універсіади області. Команда ВНТУ посіла 2 місце. До складу збірної команди нашого університету входить студент 2-го курсу ФІТКІ з кафедри обчислювальної техніки Максим Ващук(гр.1КІ-15б). В індивідуальному графіку Максим посів 4 місце.

Максим Ващук – другий праворуч

Вітаємо Максима та бажаємо нових спортивних досягнень!

Останнє оновлення на Середа, 24 травня 2017, 05:24