Студент з кафедри обчислювальної техніки виграв Кубок Вінницької області з веслування на байдарках PDF Друк e-mail
Новини

У квітні 2017 року відбувся Кубок Вінницької області з веслування на байдарках. Третьокурсник факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ з кафедри обчислювальної техніки Олександр Шевчук(гр.1КІ-14б) виборов 1 місцена дистанції к-1 500 метрів.

Олександр Шевчук (гр.1КІ-14б)

Вітаємо Олександра з перемогою!

Останнє оновлення на Середа, 24 травня 2017, 05:25