Студенти кафедри програмного забезпечення – переможці Міжнародного конкурсу «Цифровий вітер» PDF Друк e-mail
Новини

Підведено підсумки одного з наймасштабніших Міжнародних конкурсів з комп’ютерної графіки й ІТ-технологій «Цифровий вітер».

У 2017 році в конкурсі було зареєстровано 5042 роботи з Германії, Чехії, Словаччини, Болгарії, України, Білорусі, Росії, Вірменії, Казахстану, Китаю, В’єтнаму, Фінляндії, Молдови, Пакистану.

Студенти ВНТУ взяли участь у конкурсі. Переможцями стали студенти ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення:

Владислав Білик (гр.2ПІ-14б) посів 2 місце в номінації «Тривимірна статична графіка».

Павло Ставицький (гр.1ПІ-13б) посів 3 місце в номінації «Мобільні додатки».

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

Останнє оновлення на Неділя, 07 травня 2017, 00:27