Студенти ФІТКІ – призери національних змагань з ІТ-технологій Int20h PDF Друк e-mail
Новини

Хакатон Int20h — змагання для спеціалістів в області IT, в якому учасники інтенсивно працюють над завданнями в режимі нон-стоп упродовж 20 годин. Це подія, яка з 2014 року відкриває нові можливості та горизонти для студентів кращих ВНЗ України.

Мета хакатону:

• зібрати разом людей з різним досвідом, які прагнуть реалізувати свої ідеї та проявити себе в нестандартних умовах 20-годинного кодингу;
  • налагодити зв’язок між студентами та провідними компаніями;
  • отримати корисні та креативні програмні продукти.

Організатор хакатону – Міжнародна студентська організація BEST (Board of European Students of Technology) в Києві.

Команда студентів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ в складі Станіслава Ткача (гр.1КН-13б), Олександра Рипюка (гр.1КН-13б), Романа Кавуна (гр.2КН-14б) та Олени Дажури (гр.2ПІ-14б) посіла 2 місце в категорії Mobile Development.

Вітаємо наших студентів з перемогою!

Останнє оновлення на Неділя, 07 травня 2017, 00:15