Студенти ФІТКІ – фіналісти національного етапу Міжнародного ІТ-чемпіонату «Золотий байт-2017» PDF Друк e-mail
Новини

22-23 квітня у Києві відбувся фінал Міжнародного ІТ-чемпіонату “Золотий байт”. Цього року фіналістами стали понад 300 переможців регіональних відборів в містах України, Грузії, Азербайджану, Молдови, Білорусі та інших країн недалекого зарубіжжя. Тема Чемпіонату 2017 року – «Invent. Create. Change.»

Фіналістами змагань у двох номінаціях стали студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ.

У номінації Start Up свій проект  QuestUp, орієнтований на забезпечення цікавого дозвілля та співпрацю з закладами харчування і відпочинку, подала команда студентів ФІТКІ   у складі: Ярослава Драченка (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Михайла Кренціна (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Алли Штокал (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.1ПІ-15б), Ярослава Цвяха (кафедра програмного забезпечення, 2-ий курс, гр.2ПІ-15б), Дар’ї Лудан (кафедра комп’ютерних наук, 4-ий курс, гр.2КН-13б).

Перед конкурсним журі проект захищали Ярослав Драченко, Алла Штокал та Дар’я Лудан.

Фіналісти національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» (зліва направо): Алла Штокал, Даря Лудан, Ярослав Драченко

У номінації Character Design у фіналі свій проект презентувала студентка ФІТКІ   з кафедри програмного забезпечення, що навчається на першому курсі за скороченим терміном навчання на базі диплому молодшого спеціаліста, Катерина Амбрусевич (гр.1ПІ-16мс).

Фіналіст національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт» Катерина Амбрусевич

На заході були присутні інвестори, які зацікавились розробкою наших студентів.

Вітаємо наших студентів з успішним виступом на фіналі національного етапу ІТ-чемпіонату «Золотий байт»!

Останнє оновлення на Субота, 06 травня 2017, 23:04