Супер перемога студентів ФІТКІ у Болгарії PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

У м. Хасково в Болгарії відбувся конкурс з комп’ютерної графіки «Творчість без кордонів». На конкурс було подано 1626 робіт з різних країн: Болгарії, Румунії, України, Індонезії, Македонії, Росії, Чехословакії, Іспанії, Казахстану, Чорногорії.

Студія з веб-дизайну та комп’ютерної графіки факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ підготувала на конкурс низку робіт. Вихованці студії отримали 14 медалей. Це гучна перемога наших студентів на міжнародному рівні! Роботи переможців розміщені на білбордах у парку міста Хасково, тож з творчими роботами наших студентів мають змогу познайомитися пересічні мешканці міста.

• У номінації «Комп’ютерний малюнок»

серед студентів переможцями стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ:

золота медальАлла Штокал (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-15б),

золота медаль Марія Липач (ФІТКІ, кафедра КН, гр.2КН-16б),

срібна медаль Владислав Кокушкін (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.2ПІ-16б),

срібна медаль Андрій Гончарук (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м),

бронзова медаль Наталія Копитко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-13б),

бронзова медаль Дмитро Гедз (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.2КІ-13б),

бронзова медаль Ілля Телець (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс),

серед школярів бронзову медаль отримала слухачка студії з веб-дизайну та комп’ютерн ої графіки ВНТУ, вінницька школярка Аріна Кузіна.

• У номінації «Колаж»

золота медаль Олександр Недоснований (ФІТКІ, кафедра ОТ, гр.1КІ-16мс),

бронзова медаль Ксенія Івченко (ФІТКІ, кафедра ПЗ, гр.1ПІ-16м),

бронзова медаль Вероніка Островська (ФІТКІ, кафедра ЗІ, гр.1БС-13б),

серед школярів переможцями стали слухачі студії з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ:

срібна медаль Микита Фурманов (вінницький школяр),

бронзова медаль Аріна Кузіна (вінницька школярка),

бронзова медаль Софія Мошенська (вінницька школярка).

Робота переможця конкурсу Олександра Недоснованого (кафедра ОТ)

Науковими керівниками переможців є перший проректор ВНТУ, професор кафедри програмного забезпечення Олександр Романюк та заступник декана ФІТКІ, доцент кафедри програмного забезпечення Вікторія Войтко.

Робота призера конкурсу Андрія Гончарука (кафедра ПЗ)

Вітаємо студію з веб-дизайну та комп’ютерної графіки ВНТУ з гучною перемогою!

Останнє оновлення на Субота, 06 травня 2017, 21:56