Студенти ФІТКІ – випускники школи Сікорського у Києві PDF Друк e-mail
Новини

20 квітня 2017 року в Центрі інноваційного підприємництва КПІ ім. Ігоря Сікорського відбувся черговий випуск стартап-школи Sikorsky Challenge.

«Ми проводимо вже п’ятий випуск молодих підприємців-інноваторів. Це сорок п’ять винахідників і дослідників, які пройшли навчання в стартап-школі й сьогодні презентуватимуть власні проекти. Всього ж за три роки діяльності стартап-школи було підготовлено понад п’ятсот стартаперів. Деякі їхні стартапи вже пішли в світ і є дуже успішними, – наголосив, вітаючи учасників заходу, ректор НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського», академік НАН України Михайло Згуровський.

На відміну від попередніх років, нині свої проекти представили не лише кияни, але й випускники стартап-шкіл, які нещодавно були відкриті у Маріуполі та Вінниці. Усього було представлено 10 проектів – шість від киян і по два від маріупольців і вінничан.

Від Вінницької стартап-школи було представлено два стартап-проекти від студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії Вінницького національного технічного університету та від випускника Вінницького технічного коледжу (Дмитра Безрученка).

Студенти ФІТКІ Ярослав Драченко (гр.1ПІ-15б),  Михайло Кренцін (гр.1ПІ-15б),  Алла Штокал (гр.1ПІ-15б), Ярослав Цвях (гр.2ПІ-15б)  та Дар'я Лудан (гр. 2КН-13б) створили стартап QuestUp, орієнтований на забезпечення цікавого дозвілля та співпрацю з закладами харчування і відпочинку. Проект у Києві презентували  Ярослав Драченко,  Алла Штокал та Дар'я Лудан.

'

Студенти ФІТКІ Ярослав Драченко (крайній праворуч),  Дар'я Лудан (друга праворуч),  Алла Штокал  (друга ліворуч)

На заході були присутні інвестори, які зацікавились розробкою наших студентів.

Дар'я Лудан та Ярослав Драченко презентують свій проект QuestUp

Закінчився 2захід церемонією вручення випускникам сертифікатів про закінчення стартап-школи та традиційних «капелюхів Сікорського» і спільним фото біля пам’ятника великому інноватору ХХ століття.

Останнє оновлення на Субота, 06 травня 2017, 21:32