Студенти-програмісти стали фіналістами Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач PDF Друк e-mail
Новини

Підбито підсумки півфіналу ХХХІ Міжнародного чемпіонату з  розв’язування логічних математичних задач.

Переможцями півфіналу стали студенти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії з кафедри програмного забезпечення Микола Демчук (гр.1ПІ-16б), Владислав Попов (гр.1ПІ-16б), Михайло Позур (гр.1ПІ-16б), Андрій Наумовський (гр.1ПІ-16б), Сергій Сорока (гр.1ПІ-16б), Діана Король (гр.2ПІ-16б), Віктор Свіжак (гр.1ПІ-16б), Іван Палій (гр.1ПІ-16б).

Переможці півфіналу вибороли право участі у Всеукраїнському фіналі Міжнародного чемпіонату, який відбудеться 6 травня 2017 року у Вінниці. Переможці Всеукраїнського фіналу візьмуть участь у Світовому фіналі в Парижі (Франція).

Побажаємо нашим студентам успіху і перемоги у фінальних змаганнях!

Останнє оновлення на Субота, 06 травня 2017, 21:23