Студент ФІТКІ став чемпіоном України з армспорту та ввійшов у національну збірну України PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

З 02 по 05 квітня 2017 року у Харкові проходив чемпіонат України з армспорту.

Понад 300 учасників з 22 регіонів України у Палаці спорту «Локомотив»  боролися за нагороди чемпіонату та за місце у національній збірній команди України, яка з 14 по 21 травня 2017 року візьме участь у чемпіонаті Європи в Польщі.

На чемпіонаті  студент з факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Денис Чорний (група 2КН-16б) посів 1 місце у ваговій категорії 60 кг та ввійшов до складу національної збірної України.

Денис Чорний на п’єдесталі переможців (1 місце)

Вітаємо Дениса з перемогою і бажаємо успіху на Європейських змаганнях!

Останнє оновлення на Субота, 06 травня 2017, 21:00