Футболісти з ФІТКІ – бронзові призери PDF Друк e-mail
Новини

Чемпіонат з мініфутболу серед другокурсників ВНТУ по факультетах за програмою Спартакіади «Молодь і спорт України» завершився. Тривав він півроку — з 10 жовтня 2016 року по 10 квітня 2017 року.

3 місце виборола команда факультету інформаційних технологій та комп'ютерної інженерії у складі Дмитра Мілохіна (гр.1КН-15б), Дмитра Самборського (гр.3КН-15б), Віталія Мочкодана (гр.1КН-15б), Романа Добери (гр.2КН-15б), Назара Чистякова (гр.3КН-15б), Максима Грабов’яка (гр.1БС-15б), Алешандре Кангі (гр.2ПІ-15б), Стевента Маігуа Оскара (гр.1БС-15б), Владислав Ніколайчука (гр.2ПІ-15б).

Кращим воротарем Чемпіонату визнаний Назар Чистяков (ФІТКІ, гр.3КН-15б).

Вітаємо наших футболістів з перемогою!

Останнє оновлення на Субота, 06 травня 2017, 20:53