у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Благодійний концерт у ВНТУ PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

6 квітня 2016 року в актовій залі ВНТУ пройшов благодійний ювілейний концерт автора, композитора та виконавця пісень, волонтера АТО Сергія Брайляна, присвячений 45-річчю з Дня його народження та 25-річчю професійної творчої діяльності. Зібрані на вечорі кошти будуть спрямовані на спорудження пам'ятника загиблим воїнам АТО, які навчалися у Вінницькому національному технічному університеті.

У концертній програмі взяли участь Сергій Брайлян, концертмейстер Віталій Ступак, керівник Циганського театру «Андо-Шатро», композитор і співак Андрій Сенченко, музикант, композитор та виконавець Роман Зоря, журналістка та виконавець пісень Тетяна Скомаровська, співачка Катерина Рудецька і студенти Вінницького національного технічного університету.

На вечорі звучали пісні Сергія Брайляна на його слова та на поезію інших авторів, зокрема, Сергія Свердлова, Інни та Олени Брайлян, Олександри Бурбело, Галини Рибачук-Прач.

Організатором заходу була доцент кафедри ЕСС, заступник директора ІнМАД Світлана Бевз. Активними учасниками заходу були студенти ВНТУ: Янна Чайковська (ФМ), Гаврилишен Віктор (ФІТКІ, гр.1ЗІ-15м(бак)),  Морозов Олександр (ФІТКІ, гр.2КН-14б), Свентух Олена (ФМ), Лудан Дар’я (ФІТКІ, гр.2КН-13б), Романцева Дарія (ФІТКІ, гр.1БС-13б), Драченко Ярослав (ФІТКІ, гр.1ПІ-15б), Гаврилюк Олександр (ФІТКІ, гр.1КН-15мс), Базик Анастасія (ФБТГ), Стеблюк Дмитро (ФІТКІ, гр.1ПІ-14б) та заступник проректора з науково-педагогічної роботи по організації виховного процесу Анатолій Теклюк, директор клубу ВНТУ Катерина Федоренко і заступник декана ФІТКІ з НВР Вікторія Войтко.

Студенти ВНТУ за ініціативи студентської ради самоврядування університету та активної участі Янни Чайковської виготовили власноруч три книги поезій Сергія Брайляна «Молитва за Україну» та блокноти з патріотичним принтом. Сергій Брайлян підготував до друку свою книгу, але типографія її ще не встигла видрукувати до його ювілею, зробила лише макет книги. А от студенти ВНТУ виготовили екологічні книги автора за спеціальною ресурсоощадною технологією, зшиваючи по два аркуші на сторінку жовтими та блакитними нитками. Одну таку книгу-вишиванку студенти подарували автору. Дві інші були реалізовані на міні-аукціоні концертної програми по 500 гривень кожна. Також на аукціоні були продані три екологічні блокноти-вишиванки, виготовлені за цією ж технологією.

Загалом, на благодійному концерті було зібрано три тисячі три грн.

Так розпочато збір коштів на спорудження пам’ятника загиблим воїнам АТО, нашим студентам та випускнику, які віддали життя за Україну. Це троє молодих людей, усі вони були добровольцями. 20-річний айдарівець Володимир Муха, який навчався на другому курсі денного відділення факультету електроенергетики та електромеханіки. Він загинув в боях під Луганськом в липні 2014 року. 25-річний Роман Мельничук, доброволець батальйону «Донбас», загинув під Дебальцево у лютому 2015 року. Раніше навчався на машинобудівельному факультеті. Випускник ВНТУ теж машинобудівельного факультету 26-річний Юрій Бабков, солдат 128 окремої гірсько-піхотної бригади, загинув у липні 2015 року на Луганщині.

Друзі, просимо Вас підтримати ініціативу наших студентів та викладачів у спорудженні у ВНТУ пам'ятника загиблим героям. Герої не вмирають. Вони живуть, допоки ми та наші нащадки пам’ятатимемо про них. Нехай же їх слава не тьмяніє у віках.

Слава героям! Слава нації!

Останнє оновлення на Неділя, 01 травня 2016, 18:37