Деканат PDF Друк e-mail

доктор технічних наук, професор,
заслужений працівник освіти України
Азаров Олексій Дмитрович
Тел. (0432) 59-83-64, вн. тел. 23-64.

2_p

Заступник декана з наукової роботи
та міжнародного співробітництва
к.т.н, доцент
Колесницький Олег Костянтинович
Тел. 59-83-64

2_p

Заступник декана з навчально-виховної роботи
к.т.н, доцент
Войтко Вікторія Володимирівна

2_p

Заступник декана з навчально-методичної роботи
к.пед.н, доцент
Кирилащук Світлана Анатоліївна
Тел. 59-84-85, каб. № 2223

sdc105392

Методист деканату
Савицька Валентина Анатоліївна

Диспетчер
Мизнікова Людмила Станіславівна

Секретар-друкарка
Самохвал Світлана Василівна
Тел. : (0432) 59-83-64; вн. тел.23-64

Штандарт ФІТКІ

ПОЛОЖЕННЯ про штандарт  ФІТКІ

Штандарт ФІТКІ це є спеціальний прапор зменшених розмірів (порівняно із звичайним прапором), який має представницьку функцію.

Штандарт ФІТКІ містить:

• ознаки прапора і герба України (жовто-блакитні кольори, тризуб);
  • елемент належності до міста (Вінниці), у якому розташовано ВНТУ – елемент герба Вінниці  (якір із перехрещеними шаблями на червоному тлі);
  • елемент належності до ВНТУ – табличка із надписом „ВНТУ”;
  • полотнище синього кольору, на якому міститься назва факультету ІТКІ і рік його заснування – 1985 р.;
  • древко, на якому кріпляться всі вищезазначений елементи.

Штандарт ФІТКІ прилюдно демонструється у таких випадках:

• урочисті збори колективу викладачів і співробітників факультету;
  • урочисті збори студентів і викладачів (посвята у студенти, День факультету);
  • зарахування абітурієнтів на 1 курс;
  • збори, присвячені випуску фахівців після закінчення навчання;
  • на зборах викладачів і студентів, присвячених пам’ятним датам; День „відкритих” дверей.

Фото зовнішнього вигляду штандарта ФІТКІ додається.

Художній авторський колектив: Азаров О.Д. – декан ФІТКІ; Кирилащук С.А.; Войтко В.В.; Колесницький О.К. – заступники декана ФІТКІ; Крупельницький Л.В. - заступник зав. каф. ОТ.

Положення затверджено на засіданні Вченої ради ФІТКІ, протокол № 4,  від  20 грудня  2016 року.

Структурна організація ФІТКІ

1. Деканат ФІТКІ – ауд. 2215, тел.(0432) 59-83-64, вн. тел.23-64. Адреса факультету: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, корпус 2.

2. Кафедра обчислювальної техніки (ОТ) - корпус 2, ауд. 2328, тел.43-90-02, 59-83-79, вн. тел.23-79.
Завідувач кафедри – д.т.н., проф. Мартинюк Тетяна Борисівна, заступник завідувача – к.т.н., доц. Крупельницький Леонід Віталійович, вчений секретар – к.т.н., доц. Савицька Людмила Анатоліївна, секретар – Тукало Алла Борисівна

3. Кафедра програмного забезпечення (ПЗ) – корпус 2, ауд. 105, тел. 59-84-83, вн. тел. 24-83.
Завідувач кафедри – д.т.н., проф. Пєтух Анатолій Михайлович, вчений секретар – Денисюк Алла Василівна, секретар – Барчук Наталія Євгеніївна

4. Кафедра комп'ютерни наук (КН) – корпус 2, ауд. 237, тел. 51-32-11, вн. тел.22-43.
Виконувач обов'язків завідувача кафедри – д.т.н., проф. Яровий Андрій Анатолійович, заступник завідувача – к.т.н., проф. Савчук Тамара Олександрівна, вчений секретар – Ваховська Любов Михайлівна, секретар – Болотова Тамара Михайлівна.

5. Кафедра вищої математики (ВМ) – корпус 2, ауд. 308, тел. 59-84-64, вн. тел. 24-64.
Завідувач кафедри – д.п.н., професор Михалевич Володимир Маркусович, заступник завідувача – д.т.н., проф. Петрук Віра Андріївна, секретар – Черноволик Наталія Олександрівна.

6. Кафедра захисту інформації (ЗІ) – корпус 2, ауд. 2424, тел. 59-83-80, вн. тел. 23-80.
Завідувач кафедри – д.т.н., проф. Лужецький Володимир Андрійович , заступник завідувача – к.т.н., доц. Дудатьєв Андрій Веніамінович, секретар – Демченко Наталія Михайлівна.

7. Обчислювальний центр інституту – корпус 2, ауд. 127, тел. 59-80-81, вн. тел. 20-81.
Начальник ОЦ інституту – Матвійчук Віктор Михайлович.

8.Факультет підвищення кваліфікації з сучасних комп’ютерних технологій – корпус 2, ауд. 220, тел. 59-84-05.
Декан – к.т.н, доц.Трояновська Тетяна Іванівна

9. Центр електронних комунікацій ВНТУ Інтерцек – корпус 2, ауд. 125, тел. 43-78-80, вн. тел. 21-37.
Начальник центру – к.т.н., доц. Месюра Володимир Іванович.

Останнє оновлення на Понеділок, 09 жовтня 2017, 09:06