у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Гармонія вічності PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

«Жити щодня, щохвилини, цінуючи мить та людську гідність». Під такою назвою 23 березня 2016 року у відділі документів із гуманітарних, технічних та природничих наук ВОУНБ імені К.А.Тімірязєва відбулась презентація творчості юної поетеси, члена Національної спілки письменників України Олександри Бурбело

Захід підготовлено спільно з Асоціацією бібліотек Вінниччини, Вінницької обласною організацією СПУ та Клубом творчої інтелігенції «Інтермеццо». На захід було запрошено студентів ВНТУ.

Захід присвячено презентації двох останніх книг юної письменниці Олександри Бурбело «Перемога під Синіми Водами» та «Гармония», які вийшли друком у кінці 2015 року.

Олександра Бурбело була дуже обдарованою дівчинкою, мала багато талантів: відмінно навчаласяу Вінницькій школі № 26 І–ІІІ ступенів, була переможницею предметних олімпіадних конкурсів республіканського рівня, в її портфоліо більше п’ятдесяти грамот, дипломів, подяк, сертифікатів, вона займалася фотографією, писала поетичні та прозові твори. Письменницький талант у Саші проявився ще у маленькому віці. Спочатку казки, легенди, вірші, смішинки й загадки, далі вже дорослі роботи. Вона є автором 8-ми збірок літературних творів, друкувалася в періодичних виданнях та альманахах. Творчість юної письменниці високо оцінена відомими українськими письменниками – В.З. Нестайком, В.М.Вітковським, А.М. Подолинним.

У Вінницькій школі №26, де вчилася Саша, її згадують як веселу, товариську та життєрадісну дівчинку. Вона завжди проявляла активну громадянську позицію – була справжнім патріотом України.

На жаль, у 15-річному віці талановитої дівчинки не стало через важку хворобу. Проте пам'ять про неї живе серед вдячних читачів, які знають та шанують її творчість. У 2015 році Олександру Бурбело посмертно прийняли до Національної спілки письменників України.

На вечорі були присутні класний керівник Саші Бурбело – Клямчук Оксана Володимирівна та школярі Вінницької школи №26, які декламували вірші юної поетеси.

Також до заходу підготували тематичну виставку. На ній представили велику кількість книг, видань, публікацій Олександри Бурбело. Частину експозиції складають фотороботи О. Бурбело.

Учасники презентації читали твори Олександри, згадували її коротке, але світле життя, знайомились із виставкою книг.

Студенти факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії ВНТУ під керівництвом працівника культурно-мистецького і просвітницького центру ВНТУ Нелі Григорівни Ніколенко активно долучилися до заходу, декламували вірші з книг Олександри Бурбело «Перемога під Синіми Водами» та «Гармония». Серед активних учасників вечора хочеться згадати Дар’ю Лудан (гр.2КН-13б), Івана Воробйова (гр.1БС-14б), Вадима Цикру (гр.1КН-13б), Ярослава Драченка (гр.1ПІ-15б), Юлію Олійник (гр.1КН-13б), Галину Богачук (гр.1ПІ-14б), Анну Волошину (гр.1ПІ-14б), Ігоря Кобисю (гр.1ПІ-14б), Олену Літушко (гр.1БС-13б), Дарію Романцеву (гр.1БС-13б), Олександра Гаврилюка (гр.1КН-15мс).

На вечорі були присутні родичі поетеси: дідусь Саші – Бевз Володимир Якович, мама Саші – Бевз Світлана Володимирівна, учасник бойових дій, волонтер, кандидат технічних наук, доцент, заступник директора інституту магістратури, аспірантури та докторантури ВНТУ, батько Саші – Бурбело Сергій Михайлович, учасник бойових дій, волонтер, кандидат технічних наук, заступник начальника відділу програмного супроводу ПАТ «Вінницяобленерго», тітка Саші – Войтко Вікторія Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент, заступник декана факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ.

Відомий композитор і співак Сергій Брайлян написав пісні на вірші Олександри Бурбело. Вони звучали у виконанні Сергія Брайляна та Тетяни Скомаровської.

Виступали на заході й відомі Вінницькі письменники. Член Спілки журналістів України Тамара Артем’єва прочитала вірш, присвячений Олександрі Бурбело. Письменниця Галина Рибачук-Прач у своєму виступі про книги Олександри Бурбело зазначила: «До цієї творчості потрібно доторкнутися душею. Хочу сказати лише одне... нас, творчих людей, багато, а Олександра Бурбело в Україні одна. Не знаю, чи хтось через століття про нас згадає...а Олександру будуть пам'ятати. Унікальна особистість. Вінниччина має пишатись тим, що саме на її землі народилась, жила та творила ця Небесна дівчинка. Низький уклін батькам вічно юної письменниці – Світлані Бевз та Сергію Бурбело».

Студенти ФІТКІ  ВНТУ – учасники вечора пам’яті Олександри Бурбело

Останнє оновлення на Понеділок, 04 квітня 2016, 10:55