Результати заочного туру Всеукраїнського конкурсу «ІТ-Евріка! Україна» PDF Печать E-mail

Підведено підсумки заочного туру Всеукраїнського конкурсу «ІТ-Евріка! Україна». Цей конкурс інноваційних стартап проектів студентів ІТ-напрямів підготовки організований в рамках Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE) та проведений за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Конкурс проводився за двома номінаціями:

• краща інноваційна ідея
  • краще інноваційне рішення

Конкурс проводиться англійською мовою, тож, крім креативних ідей та знань з ІТ-технологій, конкурс вимагає від учасників досконале володіння англійською мовою. Журі конкурсу – провідні фахівці з ІТ-технологій в Європі.

Всього на конкурс було подано 442 проекти. За положенням у фінал виходять лише перші п’ять місць переможців заочного туру з кожної номінації.

Нам є чим пишатися: серед фіналістів конкурсу – чотири команди з нашого інституту!

Тож на фінальні змагання до Одеси 20 березня 2015 р. захищати свої проекти поїдуть:

– команда другокурсників з напряму підготовки «Програмна інженерія» групи 1ПІ-13б (Наталія Копитко, Тетяна Панасюк, Дмитро Кошельник, Павло Рекун, Сергій Усатюк) з проектом «Smart wardrobe» (номінація - краща інноваційна ідея), ментор – доцент кафедри ПЗ Черноволик Г.О.

– команда другокурсників з напряму підготовки «Програмна інженерія» групи 1ПІ-13б (Павло Ставицький, Богдан Самусько, Павло Столярик) з проектом «An application for learning foreign words (Words with Frog)» (номінація - краще інноваційне рішення), ментор – доцент кафедри ПЗ Рейда О.М.

– команда студентів третього курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» групи 1ПІ-12б (Ксенія Івченко, Марія Польова, Михайло Нікольський, Олексій Маліцький) з проектом «Program Application (NeuroDesigner)» (номінація - краща інноваційна ідея), ментор – викладач кафедри ПЗ Обідник М.Д.

– збірна команда студентів ІнІТКІ 2-го та 4-го курсу (Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б), Дар'я Лудан (гр. 2КН-13б), Павло Денисюк (гр. 1ПІ-11б) з проектом «Project SCIF» (номінація - краще інноваційне рішення), ментор – доцент кафедри ПЗ Войтко В. В.

Побажаємо нашим фіналістам цікавих вражень, корисного досвіду, прагнення до успіху, творчих досягнень і перемоги на престижному конкурсі Європейського рівня!

Будуємо націю інноваторів!

Обновлено 05.03.2015 11:54