Перемога Дмитра Кривого у Міжнародному конкурсі комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2015» PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

18-20 лютого 2015 року проведено ІІ етап ХІV Всеукраїнського чемпіонату з інформаційних технологій «Екософт-2015», національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX-2015» та Всеукраїнський фестиваль роботів «Robo Ideas 2015».

Наш талановитий студент 2-го курсу напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий подав на конкурс два проекти:

1. Комунікаційно-інформаційний пристрій «Наручний годинник з функцією управління жестами» — це спеціально розроблений гаджет у формі наручного годинника, що дозволяє відслідковувати рухи людини, зв’язуватися по Bluetooth з ПК, мобільним девайсом чи виконувати альтернативну функцію мишки (в режимі 3D), створюючи віртуальну реальність. Даний пристрій може позиціонувати себе як засіб розробника, на платформі якого можна розробляти чимало нових цікавих пристроїв. Крім того, годинник Дмитра Кривого може бути використана бійцями АТО як навігаційний пристрій. Цей проект отримав 1 місце та схвальні відгуки журі. Також роботою зацікавилися інвестори.
  2. «ICS – INTELLIGENT CAR SYSTEM» — це концепт автомобіля майбутнього, що має низку переваг і футуристичний вигляд; на демонстрацію був представлений діючий зразок. Обидва проекти нашого студента отримала право представляти Україну на конкурсі «Інфоматрікс 2015», що буде проводитися в Румунії.

Побажаємо Дмитру нових творчих успіхів та гучних перемог!

Останнє оновлення на Понеділок, 02 березня 2015, 07:41