Гаврилишен Віктор - член комітету з питань навчально-виховної діяльності Студентського Парламенту Вінниччини PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Студентський Парламент Вінниччини (СПВ) 4-го скликання розпочав свою роботу. Протягом тижня депутати СПВ обговорювали питання організації студентського життя.

4 лютого 2015 р. у залі засідань обласної державної адміністрації відбулась зустріч новообраних депутатів IV каденції з головою ОДА Анатолієм Дмитровичем Олійником та керівниками профільних управлінь – начальником управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернявським Сергієм Володимировичем та директором Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Івасюком Ігорем Дмитровичем. 5 лютого 2015 р. на черговій зустрічі депутати СПВ ділилися досвідом, проводили тренінги, обговорювали плани роботи профільних комітетів.

6 лютого 2015 р. у Вінницькій обласній державній адміністрації відбулась зустріч Міністра молоді та спорту України Ігоря Олександровича Жданова з представниками громадських організацій та депутатами Студентського Парламенту Вінниччини.

На першій сесії СПВ 4-го скликання було обрано президію та комітети парламенту. Студент нашого Інституту Віктор Гаврилишен став членом комітету з питань навчально-виховної діяльності.

Віктор Гаврилишен (крайній з правого боку) у складі депутатів СПВ від ВНТУ

Вже найближчим часом Студентський Парламент Вінниччини запланував реалізацію декількох цікавих молодіжних проектів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 лютого 2015, 14:07