Студент ІнІТКІ обраний до Студентського Парламенту Вінниччини PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

З метою сприяння участі студентської молоді Вінниччини у формуванні та реалізації державної молодіжної політики в регіоні, активізації її громадської активності, налагодження конструктивної та ефективної взаємодії між студентами Вінницької області та органами державної влади при голові обласної державної адміністрації та Вінницькій обласній Раді діє консультативно-дорадчий орган – Студентський Парламент Вінниччини (СПВ).

2 грудня 2014 р. у нашому університеті відбулися вибори до СПВ. Від ВНТУ до Студентського Парламенту Вінниччини ввійшли: Катерина Франчук (ІнМ), Оля Щерба (ІнАЕКСУ), Евгеній Павлюк (ІнРТЗП), Микола Кобися (ІнРТЗП), Віктор Гаврилишен (ІнІТКІ) - студент 4-го курсу, староста гр. 1БС-11б, староста студмістечка ВНТУ.

Вітаємо наших активістів та бажаємо їм плідної роботи!