Одужувати воїну-танкісту з Харківщини допомогають вінничани PDF Печать E-mail

На початку вересня цього року у Вінницький військово-медичний санаторій потрапив з дуже важким пораненням 22-річний воїн-танкіст – Віктор Домбровський. Родом з Краснограду, що на Харківщині.

У збройні сили пішов добровільно, перевівшись на заочне відділення будівельного факультету. Навесні вже дослужував та готувався до захисту магістерської роботи. Коли почалася АТО, його частина виступила на захист Незалежної України.

Військова спеціальність Віктора – механік-водій танку Т64-БМ «Булат». Коли їх підрозділ повернувся на місце дислокації із завдання, а танкісти полишили машини, - полетіли ракети ворожих «Градів». Хто ховався від обстрілу під гусеницями – тих вже не стало… Віктор залишився на броні та отримав складні поранення у живіт.

Першу невідкладну операцію зробили у Харкові, далі переправили у нашу Вінницю – тут найкращі умови та лікарі. Після другої операції з’явилась надія на життя та одужання, незважаючи на складність поранень. Ось тут і знадобилась допомога вінничан – допомагали небайдужі вінничани – лікарі, персонал санаторію, волонтери. Вчасно долучились із матеріальною допомогою і співробітники кафедри обчислювальної техніки та центру «АЦ-системи» Вінницького національного технічного університету.

Ще два місяці Віктор у себе вдома відновлювався, поряд з батьками та молодшими братом і сестрою, і готувався до третьої операції. Ця операція тривала більше 5 годин і була надзвичайно складною, навіть для вінницьких професіоналів-медиків. І знову Віктору допомагають Бог, вінничани та вінницька земля! І вже не надія, а впевненість в доброму майбутньому для нашого захисника!

У планах Віктора – закінчити університет, переїхати жити у Вінницю. А ще він хотів би повернутися добровольцем на фронт в ім’я своїх друзів-воїнів та заради нашої України.