УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
Перемоги Дмитра Кривого на Всеукраїнських конкурсах «Sikorsky Challenge 2014» та «Intel-Техно Україна 2014» PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

15-16 жовтня 2014 р. у виставковому залі Наукового парку «Київська політехніка» журі конкурсу «Sikorsky Challenge 2014» оцінювало 22 проекти фіналістів. Серед фіналістів Конкурсу свій проект захищав студент 2-го курсу нашого інституту напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий (гр. 2КІ-13б).

До складу журі входили відомі науковці, представники благодійних фондів і венчурного бізнесу з кількох країн. Робота розпочалася зі вступного слова ректора НТУУ «КПІ» академіка НАН України Михайла Згуровського, який після привітання учасників передав управління подальшою роботою голові журі – відомому IT-фахівцю і бізнес-тренеру, засновнику і керівнику інноваційного технологічного бізнес-інкубатора «Be Next IT» Ігорю Пеєру (Ізраїль).

Для фіналістів це заключний етап довгого шляху, який розпочався ще у квітні, коли вони надіслали свої проекти для участі у конкурсі. По завершенню першого етапу Конкурсу проекти фіналістів Експертна рада виділила з-поміж 52-ох розробок, які надійшли на її розгляд. Тож участь у фінальних змаганнях – це вже певний успіх. Утім головне, все ж таки, створення реального стартапу, і цього прагнуть усі фіналісти.

25-27 вересня 2014 р. в рамках Школи стартапів Sikorsky Challenge проходили тренінги для фіналістів по оформленню і презентації проектів. Тож у фіналі захищалися проекти, підготовлені на високому рівні.

Варто зауважити, що всі розробки фіналістів стосувалися цілком конкретних речей, наприклад один з юних авторів запропонував пристрій введення даних в системі управління побутовими приладами для людей з обмеженими можливостями. Наш студент Дмитро Кривий презентував програмно-апаратний комплекс для проведення пошуково-рятувальних та антитерористичних операцій. Цей проект став 12-им у рейтингу 22 проектів. За свою розробку Дмитро отримав сертифікат на безкоштовне навчання в Школі Стартапу на базі КПІ.

14-17 жовтня 2014 р. проходив фінал конкурсу «Intel-Техно Україна 2014», у якому Дмитро Кривий мав захищати ще один свій проект. Оскільки конкурс проходив паралельно з конкурсом «Sikorsky Challenge 2014» на території НТУУ «КПІ», то в Дмитра не виникло особливих незручностей взяти участь у цьому конкурсі на наступний день після захисту свого проекту на конкурсі «Sikorsky Challenge 2014».

Конкурс «Intel-Техно Україна», як завжди, проходив цікаво і продумано. На Конкурс всього було прийнято 151 проект, з них за категоріями:

  • категорія «Математичні науки» - 9
  • категорія «Фізика та астрономія» - 27
  • категорія «Комп’ютерні науки» - 34
  • категорія «Інженерія» - 54
  • категорія «Енергетика» - 27.

Дмитро презентував свій проект «Теплий дім усім» в категорії «Енергетика» і здобув 2 місце! Його проектом цікавилося багато викладачів та інвесторів. На розвиток проекту Дмитру Кривому було виділено гранд від фонду Кучми в розмірі 5 000 грн.

Вітаємо нашого другокурсника Дмитра Кривого з гучними перемогами!

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.