Зірковий проект PDF Друк e-mail
Новини

Підведено підсумки XV-го міжнародного конкурсу комп’ютерної графіки і художнього фото.

Переможцями стали 10 студентів ІнІТКІ, які займаються в студії з web-дизайну і комп’ютерної графіки:

Лауреати І ступеня:
Ящук Антон (гр. 1КН-13 мс)
Рєзнік Ксенія (гр. 1ПІ-13 сп)
Маліцький Олексій (гр. 1ПІ-12 б)
Татур Юрій (гр. 1ПІ-12 б)
Щелканов Дмитро (гр. 1ПІ-10 б)
Слободян Іван (гр. 1ПІ-10 б)
Лауреати ІІ ступеня:
Коваль Олена (гр. 1ПІ-13 б)
Піддубецька Марина (гр. 1ПІ-10б)
Доценко Тетяна (гр. 1ПІ-11б)