Регіональний семінар для викладачів ВНЗ в галузі ІТ та працівників ІТ-компаній PDF Печать E-mail

23 травня 2014 року у Вінницькому національному технічному університеті Інститутом інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії було проведено безкоштовний регіональний семінар для викладачів ВНЗ в галузі ІТ, керівників підрозділів та координаторів, що займаються інноваційною діяльністю у ВНЗ, працівників ІТ-компаній.

Тема семінару: «Використання європейського досвіду з удосконалення студентської інноваційної та підприємницької діяльності у ВНЗ України».

Семінар організовано в рамках проекту Темпус «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE), який розпочався у жовтні 2012 - tempus.nung.edu.ua.

Метою семінару було ознайомлення з результатами і запланованими заходами проекту Темпус та залучення викладачів і працівників ІТ-компаній до інтенсифікації студентських інновацій в національній системі освіти.

На семінар зареєструвалося 50 учасників з центрального регіону України (Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської та Хмельницької областей). Активно долучилися до участі в семінарі представники провідних ІТ-компаній.

Під час семінару обговорювалися питання:

• знання та досвід ІТ-студентів в сфері інновацій та підприємства;
  • універсальна структурна модель організації інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів;
  • організація інноваційно-практичної підготовки студентів у Вінницькому національному технічному університеті;
  • інноваційні ініціативи Microsoft в Україні та перспективи їх використання у процесі підготовки ІТ-спеціалістів;
  • реалізація студентського стартапу у середовищі інноваційної платформи;
  • інновації та навчальні ресурси центру інформаційних технологій та захисту інформації ВНТУ;
  • освітні можливості та тенденції впровадження інноваційної складової при вивченні програмування у ВНЗ;
  • побудова екосистеми інновацій та підприємництва ІТ-студентів;

Відбулася презентація Конкурсу студентських інновацій та І Всеукраїнського форуму інновацій ІТ-студентів.