Підсумки першого етапу Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування по вінницькій області PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

26 квітня 2014 року у ВНТУ відбувся перший етап Всеукраїнської студентської командної олімпіади з програмування по вінницькій області (1/8 першості світу).

У цілому по Україні в олімпіади взяло участь більше 700 команд (більше 2000 учасників) У ВНТУ взяли участь 59 команд з ВНТУ, ВДПУ, ВНАУ, ВТЕІ КНТУ, ВФЕУ, ФМГ №17, ВТЛ, ЗОШ №2. Команд з ВНТУ було 40. Це був найвищий показник серед всіх областей України щодо учасників серед студентів і школярів. Найбільшу в Україні кількість студентів виставив і сам ВНТУ (наприклад, зі всіх ВНЗ Києва зібралося лише 49 команд).

Величезну роботу з проведення олімпіади виконали:

1. Координатор 1-го етапу олімпіади по Вінницькій області Арсенюк І. Р.

2. Директор українського сайту по південно-східному європейському регіону Месюра В. І.

3. Заступник директора ІнІТКІ з навчально-виховної роботи Войтко В. В.

4. Інженери центру електронних комунікацій Маківчук Н., Марченков О, Крилов С., Барчук А.

5. Працівники комп’ютерних центрів №2, №5, кафедри ОТ та ЗІ, а також лабораторії Microsoft.

6. Працівники видавництва ВНТУ: Власюк А., Шпигунов В., Криклива Т.

Велику допомогу надали студенти-волонтери ІнІТКІ:

• Катерина Білоконна (гр. 1ПІ-10б);

• Оксана Сівець (гр. 1ПІ-10б);

• Марія Олексюк (гр. 1ПІ-10б);

• Марина Піддубецька (гр. 1ПІ-10б).

Фотографування відкриття та закриття олімпіади здійснили Сергій Марков і студенти ІнІТКІ Дмитро Щелканов (гр.1ПІ-10б) і Вадим Харін (гр. 1ПІ-10б).

Спонсорами олімпіади стали

• компанія «Sitecore Ukraine», яка надала призи для кращих команд кожного з університетів, що взяли участь у змаганнях, а також для кращої команди школярів;

• компанія «Епіцентр К», яка організувала харчування учасників та організаторів олімпіади під час проведення змагань;

• компанія «Win Interaclive LLC», яка організувала виготовлення поліграфічної продукції для усіх учасників олімпіади та їх тренерів.

Інформаційна підтримка олімпіади:

1. Газета «Освіта Вінниччини» – опублікувала велику статю про олімпіаду та успіхи студентів-олімпійців ВНТУ напередодні олімпіади.

2. Портал "Громадський простір" – розмістив інформацію про олімпіаду.

3. Сайт «20-хвилин» – розмістив інформацію про олімпіаду.

Переможці олімпіади:

Місце