Творча робота PDF Друк e-mail
Основна інформація

Участь студентів ІнІТКІ в університетських заходах

• Кубок кураторів (гра «Що-Де-Коли» команд 1-го курсу разом з кураторами)
  • «Студентська осінь»
  • Квест 1-го курсу
  • Інженерні змагання
  • Командні ігри «Що-Де-Коли» (збірні команди від 1 - 5 курсів)
  • Конкурс «Містер Шарм»
  • Конкурс «Міс ВНТУ»
  • Студентський бал
  • КВК

Громадська діяльність

Участь студента 4-го курсу ІнІТКІ Юрія Левченка в конференції-тренінгу “Правова держава. Місцеве самоврядування”, м. Львів, 20.04.13 р.

Вінницька міська рада - відбір студентських проектів Доповідь студента 4-го курсу ІнІТКІ Юрія Левченка, м. Вінниця, 01.11.13 р.

Робота в гуртках клубу ВНТУ

Займаються в ансамблі бального танцю «Феліз Байле» під керівництвом О.В. Філіппова студенти ІнІТКІ: Возний С.С. (гр. 1ПІ-13м), Дерман Я.В. (гр. 1КІ-13м), Костельна А.А. (гр. 1ПІ-11б), Доценко Т.В. (гр. 1ПІ-11б).

Учасником фольклорного ансамблю «Оберіг» під керівництвом Р.Б. Зорія є студентка гр. 1КІ – 10б Зеленська Є.І.

В ансамблі східного танцю «Лейла» під керівництвом С.Г. Журавльова займаються студенти: Очеретна І.І. (гр. 1КН-12б), Ковель В.О. (гр. 1БС-12б), Мазур І.В. (гр. 1БС-12б), Слободян С.О. (гр. 1БС-12б).

Відвідують гурток гри на гітарі під керівництвом Є.І. Тимченка студенти Бобрович І.І. (гр. 2КН-12б) та Зимогляд А.С. (1КН -12мс).

У вокально-інструментальному гурті «Паплюжні гудки» під керівництвом А.О. Кірпічнікової займаються Стрельбіцький М.Ю. (гр. 1ПІ-10б) та Самоєнко Ю.М. (гр.1КІ-12б).

Членами колективу «Данс Едем» під керівництвом К.В. Федоренко є Вітковська Т.В. (гр.1КІ-12б) та Баланенко А.Д. (гр.1ПІ-11б).

Печера-квест

15 жовтня 2013 р. відбувся «Печера-квест». Організатором поїздки в один з найцікавіших куточків Вінниччини став студентський профком ВНТУ на чолі з Оленою Григор'євою.

Найкращий результат показала команда The Bare Bear (ІнІТКІ). Перемогла команда ІнІТКІ і в суперфіналі (стрільбі з лука, команди мали самостійно його змайструвати). Честь ІнІТКІ захищали студенти 3 курсу: Педоренко Євгеній, Вінницька Анастасія, Паламарчук Максим, Боднар Роман, Рикачевський Олексій та Огнистий Олег.

Студентська осінь 2013

15 жовтня 2013 р. відбувся конкурс студентської самодіяльності “Студосінь”. Кращим номером інституту було визнано відеоролик "Перший день першокурсника".

У підготовці та виступі брали участь: Лудан Дар'я, Малиновський Володимир, Михайлюк Лілія, Паламарчук Олег, Корчиста Ольга, Волик Олексій, Тягній Маргарита, Шепета Вадим, Янковий Іван, Гронюк Владислав, Гедз Дмитро, Зайцев Микола, Неуйміна Кристина, Литвиненко Назар, Косарев Антон.

Керівниками конкурсної програми були студенти 3 і 4 курсу Баланенко Антон та Костельна Ася.

Команда ІнІТКІ впевнено виборола друге місце.

Конкурс "Містер Шарм ВНТУ 2014"

6 лютого 2014 року в нашому університеті пройшов конкурс "Містер Шарм ВНТУ 2014". Наш інститут представляв Роздорожнюк Антон, студент групи 1КН-12б. Антон посів перше місце в інтелектуальному конкурсі від Анатолія Івановича Теклюка та гідно захистив честь інституту на конкурсі "Містер Шарм« (IV місце). Йому допомагав актив студентської ради та наші активні першокурсники.

Кубок кураторів

10 лютого 2014 р. відбувся Кубок кураторів з гри «Що-Де-Коли».

3-тє місце виборола команда гр. 1ПІ-13б «Шайка програмістів» у складі:

1. Куратор: доцент каф. ПЗ Войтко В.В.
  2. Янковий І.О.
  3. Пірко В.В.
  4. Кошельник Д.С.
  5. Столярик П.О.
  6. Кравчук М.М.

Команда КВK «Спеції»

15 лютого 2014 р. пройшов другий день Всеукраїнського фестивалю КВК, присвяченого Дню Святого Валентина. Команда від ІнІТКІ «Спеції» у відбірковій грі посіла ПЕРШЕ місце за результатами двох конкурсів (БК «Зоря»).

Творчі роботи студентів ІнІТКІ

Художня вишивка Роботи студентки ІнІТКІ Марії Гикавої (гр. 2КН-12б)

Роботи студентки ІнІТКІ Приймак Наталі (гр. 1КН-10б)

Роботи студента ІнІТКІ Дениса Бойко (гр. 1ПІ-11б)