УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

«СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ» у рамках спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

«КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» у рамках спеціальності 125 «Кібербезпека»,прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Banner
Banner
Закордонні відрядження студентів PDF Print E-mail
Основна інформація - Про факультет

Міжнародна програма обмінів AIESEC

Піддубецька Марина та Олексюк Марія взяли участь у міжнародній програмі обмінів AIESEC у м. Вроцлав (Польща) з 22 серпня по 1 жовтня 2013 року (стажування з веб-дизайну).

Поїздки за кордон, організовані міжнародною європейською студентською організацією BEST

Студентка другого курсу напряму підготовки «Програмна інженерія» Івченко Ксенія Володимирівна двічі побувала в закордонних відрядженнях. Ксенія є активним членом міжнародної європейської студентської організації BEST (Board of European Students of Technology), яка допомагає студентам з усієї Європи обмінюватися досвідом, знаннями в технічній області, культурними досягненнями і цінностями своїх держав. Учасникам поїздок забезпечується проживання та харчування за рахунок організаторів.

Ксенія з 20 липня по 2 серпня 2013 року перебувала в закордонному відрядженні в м. Глівіце (Польща) у Технічному університеті Сілезії на курсах з програмування. На цей курс було запрошено 21 учасника з різних країн Європи: України, Росії, Македонії, Польщі, Хорватії, Румунії, Молдови, Сербії, Португалії, Італії, Іспанії, Греції, Чехії, Турції, Данії, Швеції. Всі вони студенти технічних університетів.

Окрім відвідування щоденних лекцій і практики учасники курсу активно відпочивали, знайомилися з культурою та традиціями Польщі, відвідували визначні місця Глівіце, побували на екскурсії в одному з найбільших технічних університетів Польщі, відвідали місто Вроцлав.

Також Ксенія з 7 по 17 вересня 2013 року перебувала в закордонному відрядженні в м. Софія (Болгарія), де навчалася на курсах з програмування, організованих Локальною групою BEST Sofia у технічному університеті Софії.

На цей курс було запрошено 22 студенти технічних університетів з України, Росії, Македонії, Польщі, Хорватії, Румунії, Туреччини, Португалії, Італії, Іспанії. Студенти відвідали курс лекцій з програмування для мобільних платформ, зокрема зі створення та налагодження прикладних додатків для операційної системи Android. По закінченню курсу складали іспит та розробили власний проект.

Окрім щоденних лекційних і практичних занять для учасників курсу було організовано дозвілля: інтерактивні прогулянки по місту, відвідування визначних місць Софії, тематичні вечори, зокрема болгарський вечір та міжнародний вечір. На міжнародному вечері було гідно представлено Україну, її традиції, Вінницький національний технічний університет.

Учасники отримали офіційні сертифікати про успішне проходження курсів.

Стажування за кордоном

Переможці олімпіад з програмування проходять стажування за кордоном.

Так магістрант ІнІТКІ Олег Морфіянець з листопада 2013 р. по лютий 2014 р. проходив стажування в компанії Google у місті Токіо (Японія).

Магістрант ІнІТКІ Сергій Кашубін з лютого по травень 2014 р. стажується в компанії Google у м. Берн (Швейцарія).

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.