Організаційно-виховна робота ФІТКІ PDF Друк e-mail
Основна інформація

Методологія планування й організації навчально-виховного процесу в ФІТКІ здійснюється відповідно до концепції гуманітарної та виховної політики ВНТУ та плану виховної роботи ФІТКІ.

Ідеалом виховання є гармонійно розвинена, високоосвічена, соціально активна і національно свідома людина, наділена глибокою громадянською відповідальністю, здоровими інтелектуально-творчими, фізичними і духовними якостями, родинними і патріотичними почуттями, працьовитістю, господарською кмітливістю, підприємливістю та ініціативністю.

Керівні документи щодо організації виховної роботи в ФІТКІ:

• Закон України «Про освіту».

• Національна цільова програма патріотичного виховання молоді.

• Виховна робота в закладах освіти здійснюється у концепції національної системи виховання.

• У ВНТУ - Концепція виховної роботи і гуманітарної політики.

Концепція виховного процесу

Особливе місце в організації виховного процесу вищої школи відводиться професійному вихованню, метою якого є формування у студентів поваги до обраної спеціальності, прищеплення необхідних для неї рис, умінь і навичок, розвиток творчого потенціалу майбутнього фахівця.

Мета національного виховання:

формування національної свідомості, любові до рідної землі, родини, свого народу, бажання працювати заради розвитку держави, готовності її захищати.

Принципи виховання полягають в утвердженні людини, як найвищої соціальної цінності, найповнішому розкритті її здібностей та задоволенню її різноманітних освітніх потреб, забезпеченні пріоритетності загальнолюдських цінностей.

СПИСОК КУРАТОРІВ ФІТКІ

Куратори