УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Підготовка фахівців за міжнародними стандартами PDF Печать E-mail
Основна інформація - Про факультет

Провідні викладачі інституту є сертифікованими фахівцями за технологіями сучасних виробників програмного і апаратного забезпечення – фірм Microsoft, Cisco та інших.

Підготовка фахівців спеціальності «Комп’ютерні системи і мережі» проводиться на базі академії Cisco при університеті. Студенти отримують знання, які необхідні для проектування та обслуговування локальних та глобальних мереж та практичні навики роботи з мережним обладнанням. Практичні та лабораторні заняття проходять в лабораторіях, облаштованих найсучаснішим обладнанням від компанії Cisco Systems.

Для поглиблення теоретичних знань та отримання ґрунтовних практичних навичок роботи з мережним обладнанням компанії Cisco Systems, студенти мають змогу додатково опанувати одну або кілька навчальних програм академії Cisco та отримати разом з дипломом про вищу освіту відповідні міжнародні індустріальні сертифікати. Такі сертифікати відкривають шлях до працевлаштування як в Україні так і за кордоном.

Співпраця університету з компанією Microsoft дозволила відкрити студентам та викладачам безкоштовний доступ до найсучасніших програмних продуктів цієї фірми. Крім того на базі академії Microsoft при ВНТУ здійснюється підготовка програмістів, системних програмістів, системних адміністраторів за навчальними програмами фірми Microsoft з наданням можливості подальшої сертифікації. Основна задача цих академій Cisco та Microsoft – здійснювати навчання студентів найсучаснішим інформаційним технологіям, інформувати про нові розробки у цій галузі, об’єднувати учнів у єдиний інформаційний простір і надавати їм додаткові можливості щодо обміну інформацією, розвитку кар’єри тощо.


Під час лабораторної роботи з комп’ютерних мереж

 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.