Підготовка фахівців за міжнародними стандартами PDF Друк e-mail
Основна інформація

Провідні викладачі інституту є сертифікованими фахівцями за технологіями сучасних виробників програмного і апаратного забезпечення – фірм Microsoft, Cisco та інших.

Підготовка фахівців спеціальності «Комп’ютерні системи і мережі» проводиться на базі академії Cisco при університеті. Студенти отримують знання, які необхідні для проектування та обслуговування локальних та глобальних мереж та практичні навики роботи з мережним обладнанням. Практичні та лабораторні заняття проходять в лабораторіях, облаштованих найсучаснішим обладнанням від компанії Cisco Systems.

Для поглиблення теоретичних знань та отримання ґрунтовних практичних навичок роботи з мережним обладнанням компанії Cisco Systems, студенти мають змогу додатково опанувати одну або кілька навчальних програм академії Cisco та отримати разом з дипломом про вищу освіту відповідні міжнародні індустріальні сертифікати. Такі сертифікати відкривають шлях до працевлаштування як в Україні так і за кордоном.

Співпраця університету з компанією Microsoft дозволила відкрити студентам та викладачам безкоштовний доступ до найсучасніших програмних продуктів цієї фірми. Крім того на базі академії Microsoft при ВНТУ здійснюється підготовка програмістів, системних програмістів, системних адміністраторів за навчальними програмами фірми Microsoft з наданням можливості подальшої сертифікації. Основна задача цих академій Cisco та Microsoft – здійснювати навчання студентів найсучаснішим інформаційним технологіям, інформувати про нові розробки у цій галузі, об’єднувати учнів у єдиний інформаційний простір і надавати їм додаткові можливості щодо обміну інформацією, розвитку кар’єри тощо.

Під час лабораторної роботи з комп’ютерних мереж