Наша наука PDF Печать E-mail

На обласних урочистостях з нагоди Дня працівника освіти  доценту кафедри КН Андрію Яровому — вручили сертифікат на отримання гранта у сумі на 20000 грн. за проект «Високопродуктивний обчислювальний мережевий комплекс на основі сучасних паралельно-ієрархічних технологій для підвищення ефективності навчальної, наукової та управлінської діяльності у навчальних закладах Вінницького регіону».

Розробка зорієнтована на підвищення ефективності навчальної, наукової та управлінської діяльності у навчальних закладах через використання високопродуктивного обчислювального мережевого комплексу з економним споживанням електроенергії на основі сучасних паралельно-ієрархічних технологій. Мета досягається шляхом реалізації в межах обчислювального комплексу паралелізму засобами як паралельного, так і розподіленого програмування із застосуванням технологій GPGPU та сучасних паралельно-ієрархічних технологій.

У Севастополі завершив роботу VІІ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час».

Срібну медаль здобув патент «Буферний каскад», автори якого доктор технічних наук, професор Олексій Азаров та аспірант Сергій Богомолов.

Обновлено 07.10.2011 08:17