УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Banner
Banner
Вступна кампанія факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії 2019 року PDF Print E-mail
Новини - Останні новини

Завершується вступна кампанія 2019 року. Цьогоріч факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії є лідером по набору абітурієнтів у Вінницькому національному технічному університеті.

Загалом цього року студентами ФІТКІ став 321 майбутній ІТ-шник!

Зокрема, студентами кафедри програмного забезпечення, які навчатимуться за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», стали 111 абітурієнтів, серед яких першокурсниками стали 101 абітурієнт (40 студентів навчатимуться на бюджеті й 61 першокурсник навчатиметься за контрактом) та 10 осіб зараховано на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста (8 студентів навчатимуться на бюджеті та 2 студенти навчатиметься за контрактом).

Студентами кафедри комп’ютерних наук, які здобуватимуть освіту за спеціальністю 122 – «Комп’ютерні науки», стали 84 абітурієнти, серед яких першокурсниками стали 71 абітурієнт (45 студентів навчатимуться на бюджеті й 26 першокурсників навчатимуться за контрактом) та 13 осіб зараховано на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста (8 студентів навчатимуться на бюджеті та 5 студентів навчатимуться за контрактом).

Студентами кафедри обчислювальної техніки, яка готує фахівців за 123 спеціальністю – «Комп’ютерна інженерія», став 91 абітурієнт. З них на стаціонарі навчатиметься 80 студентів, серед яких першокурсниками стали 65 абітурієнтів. Зокрема, за освітньою програмою «Комп’ютерна інженерія» навчатиметься 38 першокурсників (14 студентів навчатимуться на бюджеті та 24 першокурсники навчатимуться за контрактом) та 27 осіб навчатиметься за освітньою програмою «Системне програмування» (11 студентів навчатимуться на бюджеті та 16 першокурсників навчатимуться за контрактом). Крім того, на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста зараховано 15 студентів (12 студентів навчатимуться на бюджеті та 3 студенти навчатимуться за контрактом). На заочну форму навчання зараховано 11 абітурієнтів (1 студент навчатиметься на бюджеті та 10 студентів навчатимуться за контрактом).

Студентами кафедри захисту інформації, яка готує фахівців за 125 спеціальністю – «Кібербезпека», стали 35 абітурієнтів. З них першокурсниками стали 28 абітурієнтів. Зокрема, за освітньою програмою «Безпека інформаційних і комунікаційних систем» навчатиметься 20 першокурсників (11 студентів навчатимуться на бюджеті та 9 першокурсників навчатимуться за контрактом) та 8 осіб навчатиметься за освітньою програмою «Кібербезпека критичних систем» (4 студенти навчатиметься на бюджеті та 4 першокурсники навчатиметься за контрактом). Крім того, на скорочений термін навчання на базі диплому молодшого спеціаліста зараховано 7 студентів (5 студентів навчатиметься на бюджеті та 2 студенти навчатиметься за контрактом).

8 серпня 2019 року о 10-ій годині на ганку 1-го корпусу Вінницького національного технічного університету розпочалася перша зустріч керівництва вишу, деканів факультетів з абітурієнтами, що зараховані на 1 курс бакалаврату за повною (випускники шкіл) та скороченою (випускники коледжів) формами навчання за кошти держбюджету України. Найбільшу частку таких абітурієнтів університету склали вступники ФІТКІ.

Абітурієнтів та їх батьків щиро привітав ректор університету – д.т.н., професор Володимир Віталійович Грабко, працівники адміністрації ВНТУ прокоментували загальні організаційні питання.

Після оголошення наказу про зарахування на бюджетні місця абітурієнти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії перейшли до урочистої зали 222 ГНК, де познайомилися з деканом ФІТКІ д.т.н., професором Олексієм Дмитровичем Азаровим, який по-батьківськи поздоровив присутніх з початком нового життєвого шляху. Заступники декана ФІТКІ – з навчально-виховної роботи к.т.н., доцент Войтко Вікторія Володимирівна та з навчально-методичної роботи – к.п.н., доцент Кирилащук Світлана Анатоліївна познайомили присутніх з основними питання підготовки до навчання на найкращому факультеті університету.

Також привітали абітурієнтів професор кафедри програмного забезпечення, д.т.н. Романюк Олександр Никифорович та заступник завідувача кафедри обчислювальної техніки к.т.н., доцент Крупельницький Леонід Віталійович.

Фоторепортаж з події провів доцент кафедри ОТ, к.т.н. Черняк Олександр Іванович.

Щиро вітаємо всіх зарахованих абітурієнтів факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії!

Last Updated on Monday, 02 September 2019 09:01
 
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.