Ми у фіналі КВК PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

Другий півфінал ВНТУ з КВК відбувся 25 січня 2011р. Цього ж дня все студенство святкувало професійний день — День Студента. Тому команди не повинні були підвести. Гра мала бути на вищому рівні.

Залу гра сподобалась Неупереджене та справедливе суддійство

Залу гра сподобалась

Неупереджене та справедливе суддійство

Присутніх було чимало — усі здогадувались, що вечір буде надзвичайно цікавим. Так і сталось.

Змагалися в цей вечір три команди:

• команда гуртожитків університету «Неізвесниє ісполнітелі»;
  • команда ІнІТКІ «Соціальна мережа»;
  • команда «Діти механіки» машинобудівельного інституту.

Команди нашого дня Команда ІнІТКІ «Соціальна мережа»

Команди нашого дня

Команда ІнІТКІ «Соціальна мережа»

Традиційно, на першому етапі під назвою «Візитка» команди представляли себе. На другому етапі учасникам глядачі задавали запитання, відповідати на які потрібно було швидко і смішно. Дотепність, доречність та почуття гумору команд оцінювало журі. Усі команди показали гарні результати. Таким чином за два перші етапи наша команда здобула 8,6 балів, «Неізвесниє ісполнітелі» — 7 балів, «Діти механіки» — 9 балів. В кінці третього етапу, який полягав у перевірці вміння розповідати анектдоти, команди отримали такий результат: «Соціальна мережа» — 9,6 балів, «Неізвесниє ісполнітелі» — 7,6 балів; «Діти механіки» — 9,8 балів.

Далі команди змагались на найдотепніші жарти у конкурсі під назвою «Біатлон». Після цього за результати оцінювання журі право на лідерство здобули одразу дві команди — «Соціальна мережа» та «Діти механіки».

Команда ІнІТКІ в процесі виступу 1 Команда ІнІТКІ в процесі виступу 2

Команда ІнІТКІ в процесі виступу

Вирішальним став конкурс «Реклама». Команди могли рекламувати себе, інститут, гуртожитки тощо. Усі учасники проявили творчі здібності, креативність та винахідливість. Зал був у захваті від кожної роботи. Закінчилося смагання нетрадиційно, суді не змогли вибрати найкращу команду і у фінал пройшли одразу дві команди «Соціальна мережа» та «Діти механіки» із результатами 14,2 балів, а команда «Неізвесниє ісполнітелі» із результатом 12,6 балів зайняла друге місце.

Ось такий несподіваний, але приємний фінал КВК.

Останнє оновлення на Неділя, 10 квітня 2011, 14:29