ІнІТКІ відзначив своє 25-річчя! PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

2 грудня 2010 року став одним із найважливіших днів в житті інституту ІТКІ. Адже саме цьго дня наш інститут святкував своє 25-річчя.

alt

У далекому 1985 році після поділу факультету автоматики та обчислювальної техніки (ФАОТ) на два факультети було створено факультети обчислювальної техніки (ФОТ) та автоматики та комп’ютерних систем управління (ФАКСУ). Перший декан ФОТ — Стахов Олексій Петрович (заступники Петросюк Юрій Андрійович). Далі з 1987 року факультет очолив Данилюк Юрій Степанович (заступники Гороховський Олександр Іванович, Перевозніков Сергій Іванович). А з 1989 р. деканом став Мельников Олександр Микитович (заступники Гороховський Олександр Іванович, Ільницький Юрій Степанович, Очкуров Микола Андрійович). ФОТ у 1992 році реорганізували у факультет інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. У 1995 році деканом ФІТКІ став Азаров Олексій Дмитрович (заступники Обідник Дем’ян Тихонович, Очкуров Микола Андрійович). У 2002 р. ФІТКІ стає Інститутом інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії, до складу якого входило два факультети — ФКСМ, ФКІ. Декани ФКСМ — Лужецький Володимир Андрійович (заступник Очкуров Микола Андрійович), Дудатьєв Андрій Веніамінович (застуник Очкуров Микола Андрійович, з 2010 р. Кадук Олександр Володимирович). Декани ФКІ — Колесницький Олег Костянтинович (заступник Денисюк Алла Василівна), Войтко Вікторія Володимирівна (заступник Денисюк Алла Василівна).

До цієї знаменної події заздалегідь готувались студенти ІнІТКІ. Вони організували чудовий святковий концерт, що розпочалась цього ж дня о 15.00 в актовій залі ВНТУ. Зал був переповнений.

Свято відкрили ведучі — Бас Артем (1КС-10ім) та Побережний Андрій (2ПІ-08) розповіддю про історію інституту. Далі слово було надано директору ІнІТКІ Азарову Олексію Дмитровичу, який привітав усіх присутніх зі святом і побажав натхнення, успіху й терпіння в навчанні та роботі. Після промови відбулась нагорода найкращих науковців.

Вітання директора ІнІТКІ Азарова О. Д. Привітав інститут і ректор ВНТУ Грабко В. В.

Вітання директора ІнІТКІ Азарова О. Д.

Привітав інститут і ректор ВНТУ Грабко В. В.

Привітав ІнІТКІ ректор університету — Грабко Володимир Віталійович, який побажав присутнім здійснення бажань і всього найкращого. Музичний подарунок викладачам, студентам і гостям зробив Лісовик Дмитро, виконавши оригінальну композицію на гітарі.

Завітали на свято рідного інституту і його випускники. Це був Верветник Микола (випуск 1996 р). Сьогодні Микола Володимирович директор ТМ «Антонік». Приготував випускник своїй альма-матер гарний подарунок — грант у розмірі 25000 грн.

Випускник ІнІТКІ Верветник М. В. вітає рідний інститут Зеленська Є. із піснею гурту Velvet underground «After hours»

Випускник ІнІТКІ Верветник М. В. вітає рідний інститут

Зеленська Є. із піснею гурту Velvet underground «After hours»

Дарувати гарний настрій продовжив Побережний Андрій (2ПІ-09) зі своєю гуморескою «Чудодійний борщ». Поринути залу у 70-ті допомогла Євгенія Зеленська (2КС-10) із піснею гурту Velvet underground «After hours».

Після цього відбулось нагордження найкращих студентів за здобутки в різних олімпіадах та конкурсах. Здивував зал виступ учасників на чолі із Польгуль Тетяною. Це були інітковські майстри кунг-фу.

Привітання декана ФКІ Войтко В. В. Привітання декана ФКСМ Дудатьєва А. В.

Привітання декана ФКІ Войтко В. В.

Привітання декана ФКСМ Дудатьєва А. В.

Привітали студентів наші декани — Дудатьєв А. В. та Войтко В. В., які також окрім щирих побажань нагородили студентів за їх здобутки в навчанні. На заспокійливу атмосферу налаштувала зал танцювальна композиція наших студентів «Барви ночі». А продовжив релакс-програму Стрельбіцький Максим із фортепіанною композицією.

І знову було надано слово колишньому випускнику. Вітав присутніх Постовий Юрій. Потім першокурсники продемонстрували глядачам свої акторські здібності у постановці «Як Василь ВУЗ обирав?». Черговою гітарною композицією привітав усіх Попко Олексій.

Вітання від випускника Постового Юрія Побажання студентам від випускника інституту Дубового С. В.

Вітання від випускника Постового Юрія

Побажання студентам від випускника інституту Дубового С. В.

Потім до привітань приєднався випускник ІнІТКІ, а нині начальник державної екологічної інспекції Дубовий Сергій Володимирович, який побажав студентам вірити у власні сили та ніколи не шкодувати про вибір вузу, а викладачам, звісно, терпіння та наснаги в роботі. Далі до уваги глядачів була представлена чергова гітарна композиція у виконанні Крохмаля Сергія. Із легкістю запалила зал наступна учасниця — Краковська Іванна своїм східним танцем. Демонструвала свої таланти команда КВК І-го курсу, отримавши чималу підтримку у залу. Також наші студенти демонстрували вправність у грі на фортепіано. Першим представив свою композицію Дворжака Блідченко Юрій під назвою «Етюд №6».

Привітання від методиста інституту Савицької Л. А. Вітання всім присутнім висловили і заступники деканів Кадук О. В. та Денисюк А. В.

Привітання від методиста інституту Савицької Л. А.

Вітали інститут також наші методисти (Савицька Людмила Анатоліївна та Мизнікова Людмила Станіславівна) та заступники деканів (Олександр Володимирович Кадук, Алла Василівна Денисюк) своїми щирими й теплими побажаннями. Після чого продовжилась нагорода активістів студради та профкому. Далі прочитав свій авторський вірш Пастернак. І знову лунає фортепіано — присутніх вітав Мікула Іван також з власною композицією. Передфінальним став виступ гурту «Гра» із композицією Адама Ламберта «Whataya Want From Me?»

Нагородження та привітання активістів профкому інституту Побажання від голови студради факультету

Нагородження та привітання активістів профкому інституту

Побажання від голови студради факультету

Завершив святкову програму Олексій Дмитрович, висловивши захоплення та гарною організацією свята та подякувавши усім учасникам та присутнім.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 лютого 2011, 17:35