у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжей

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Студенти кафедри ПЗ – стипендіати Президента України PDF Друк e-mail
Новини - Останні новини

За наказом Міністерства освіти і науки України від 15.04.2019 року №485 «Про заходи щодо державної підтримки освіти в Україні» пункту 3 Положення про порядок призначення академічних стипендій Президента України студентам вищих навчальних закладів та аспірантам у 2 семестрі 2018/2019 навчального року стипендіатами Президента України стали двоє студентів ФІТКІ з кафедри програмного забезпечення Черниш Анастасія (гр.2ПІ-16б) та Король Діана (гр.2ПІ-16б).

Черниш Анастасія Віталіївна навчається на факультеті ІТКІ на бакалавраті за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-16б. Відмінниця навчання. Професійно займається комп’ютерною графікою, науковою та волонтерською діяльністю. Має активну життєву позицію. За час навчання у ВНТУ зарекомендувала себе як відповідальна та творча особистість. Анастасія стала призером багатьох Міжнародних конкурсів та олімпіад.

Черниш Анастасія

• Отримала 2 місце в Міжнародному конкурсі «Summer International competition in computer graphic and web design», (номінація краща 2Д растрова графіка), 2017р.

• Отримала 2 місце у Міжнародному конкурсі «International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics» (номінація краща 2Д растрова графіка), 2018р.

• Отримала 2 місце та срібну медаль в міжнародному конкурсі ДЕВЕТИ МЕЖДУНАРОДЕН КОНКУРС ЗА КОМПЮТЪРНА РИСУНКА И КОЛАЖ “Творчество без граници” ( Bulgaria), 2018р.

• Отримала 2 місце в Міжнародному конкурсі «Summer International competition in computer graphic and web design», (номінація краща 2Д векторна графіка), 2018р.

• Була учасницею рекорду України в категорії «Освіта, інтелектуальні досягнення», 2018р.

• Учасниця Міжнародного конкурсу «Цифровий вітер» 2017 і 2018 років у номінації «Растрова 2D графіка».

• Учасниця Міжнародного конкурсу «IT-Universe 2018» із стартап-проеком «CityWave», 2018р.

• Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2018», посіла 7-ме місце.

Анастасія була учасником 4-х науково-технічних конференцій та має 6 наукових публікацій.

Черниш Анастасія є старостою групи 2ПІ-16б, лектором студії комп’ютерної графіки та веб дизайну, активістом факультету та волонтером у проведенні просвітницьких заходів на рівні міста, області та держави.

Король Діана Сергіївна навчається на факультеті ІТКІ на бакалавраті за спеціальністю 121 – «Інженерія програмного забезпечення», група 2ПІ-16б. Відмінниця навчання. Активно займається розробкою веб-дизайну та веб-сайтів, розробкою та впровадженням стартап-проектів та науковою діяльністю. Має активну життєву позицію. За час навчання у ВНТУ зарекомендувала себе як цілеспрямована та різносторонньо розвинена особистість. Діана стала призером та учасником багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів та олімпіад.

Король Діана

• Посіла 3 місце на Міжнародному конкурсі "Summer International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Найкраще інформаційне наповнення»), 2017р.

• Посіла 3 місце на Міжнародному конкурсі "Summer International Blitz Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Краща графічна реалізація»), 2018р.

• Отримала 3 місце у Міжнародному конкурсі "XVI International Contest in Web Design and Computer Graphics among Students and Pupils" (номінація «Краща програмна реалізація»), 2018р.

• Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2017» від Гарвардського університету, 2017.

• Учасниця Міжнародного конкурса «Цифровий вітер 2018» в номінації «Тематичний сайт», 2018р.

• Учасниця Міжнародного конкурсу «CS50 Puzzle Day 2018», посіла 7-ме місце.

• Учасниця рекорду України в категорії «Освіта, унікальні та інтелектуальні досягнення».

Діана була учасником 4-х науково-технічних конференцій та має 6 наукових публікацій.

Діана є активним учасником студентського самоврядування, активістом факультету, є волонтером у проведенні просвітницьких заходів на рівні міста, області та держави.

Пишаємося досягненнями наших студентів!