УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Студосінь 2013
Неділя, 20 жовтня 2013, 16:44

15 жовтня 2013 відбувся конкурс студентської самодіяльності "Студосінь". Цього року як ніколи активну участь прийняли студенти 1 курсу усіх кафедр ІнІТКІ. Кращим номером інституту було визнано відеоролик "Перший день першокурсника". У підготовці та виступі брали участь: Лудан Дар'я, Малиновський Володимир, Михайлюк Лілія, Паламарчук Олег, Корчиста Ольга, Волик Олексій, Тягній Маргарита, Шепета Вадим, Янковий Іван, Гронюк Владислав, Гедз Дмитро, Зайцев Микола, Неуйміна Кристина, Литвиненко Назар, Косарев Антон. Керівниками конкурсної програми були студенти 3 і 4 курсу ПІ Баланенко Антон та Костельна Ася.

Студ-осінь-2013

17 жовтня пройшов другий концерт конкурсу "Студосінь". Глядачі побачили виступи 4 інших команд інститутів і обрали найкращих. Пройшло традиційне нагородження за кращі номери після чого було оголошено результати у головній номінації "Командна робота". Команда ІнІТКІ впевнено виборола друге місце.

 
Печера-квест
Неділя, 20 жовтня 2013, 16:49

15 жовтня відбувся давно запланований "Печера-квест", по ідеї компанії Delphi. Організатором поїздки, в один з найцікавіших куточків Вінниччини, став Студентський профком ВНТУ на чолі з Оленою Григор'євою. У результаті трьох годинного розгадування та виконання квестових завдань найкращий результат показала команда The Bare Bear (ІнІТКІ), за ними розташувалися машинобудівники та екологи, далі енергетики, будівельники та представники Вінницького інституту ТНЕУ. Підтвердили свої лідерські позиції студенти ІнІТКІ і в суперфіналі (стрільбі з лука, команди мали самостійно його змайструвати).

Учасники квесту

Честь ІнІТКІ захищали: Педоренко Євгеній, Вінницька Анастасія, Паламарчук Максим, Боднар Роман, Рикачевський Олексій та Огнистий Олег.

 
IX Міжнародний салон "Новий час"
П'ятниця, 18 жовтня 2013, 08:50

26-28 вересня 2013 року в м. Севастополі відбувся ІХ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час» та VІІІ Міжнародний конкурс молодіжних інновацій і розробок.

Участь у роботі цьогорічного Салону взяли винахідники та національні інноваційні організації, товариства, асоціації, підприємства й фірми з майже 40 країн світу: Алжиру, Аргентини, Бельгії, Іспанії, Китаю, Кореї, Нігерії, Німеччини, Польщі, Румунії, США, Угорщини, Франції, Чехії та ін.

Детальніше...
 
Результати півфіналу міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ-ІСРС
Вівторок, 15 жовтня 2013, 19:04

З 11 по 13 жовтня 2013 року у ВНТУ відбувся півфінал студентської міжнародної олімпіади з програмування АСМ. Для участі у якій до університету прибуло 42 команди, зокрема 35 кращих українських команд, що приймали участь у першому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади, 6 команд з Турецької Республіки та 1 команда з Республіки Молдова.

Оскільки півфінал проводився одночасно на двох майданчиках - у ВНТУ та у Бухарестському політехнічному університеті ( Румунія), то загальна кількість команд, що приймали участь у змаганнях сягнула 79. В олімпіаді приймали участь 2 команди від ІнІТКІ - wRabbits та Noobs v3.0.

Місця на олімпіаді розподілились наступним чином:

Місце Назва команди Університет Задачі/Бали
1 SobolevTeam Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна 9/1172
2 BZFlags Київський національний університет ім. Тараса Шевченка 8/796
3 Phantom Menace Таврійський національний університет ім. В.І.Вернадського 7/728
4 ONU 1 2/3 Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова 7/907
5 Unibuc_BigDawgs Бухарестський університет; команда 7/918
6 Frogs Київський національний університет ім. Тараса Шевченка 7/919
7 VNTU [wRabbits] Вінницький національний технічний університет 7/1184
8 Unicon Київський національний університет ім. Тараса Шевченка 7/1322
9 NU_Antananarivu Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова 7/1402
10 LNU Penguins Львівський національний університет ім. Івана Франка 6/621

 

Чемпіоном України і світового півфіналу стала команда SobolevTeam Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна (Віталій Ярко, Дмитро і Євген Соболєви, тренер – Григорій Жолткевич), яка розв’язала 9 задач. Срібні медалі отримали команда BZFlags з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (Роман Єдемський, Андрій Максай, Ярослав Твердохліб, тренер – Віталій Бондаренко), яка розв’язала 8 задач, і Phantom Menace Таврійського національного університету ім. В. І. Вернадського (Євген Дергачов, Ібрагім Ісмаілов, Олександр Ляшко, тренер –  Олександр Козлов), яка, як й інші 6 команд, розв’язала 7 задач, але показала при цьому кращий час. Ці три команди у червні наступного року представлятимуть Україну на світовому фіналі в м. Єкатеринбурзі (Російська Федерація). По 7 задач розв’язали й усі три бронзові призери Всеукраїнської олімпіади: команди ONU 1 2/3 Frogs Київського національного університету ім. Тараса Шевченка і VNTU [wRabbits] Вінницького національного технічного університету.


Команда ІнІТКІ (зліва-направо: Сергій Кашубін, Михайло Граник та Олег Морфіянець).

Організаторами олімпіади є Міністерство освіти і науки України, а також Вінницька обласна державна адміністрація, яка виділила кошти на придбання комп’ютерів, Вінницька міська рада, яка забезпечила олімпіаду безкоштовним транспортом і надала подарунки учасникам, відома київська компанія "Арт-Мастер", представники якої взяли безпосередню участь в організації заходів у ВНТУ. Також велику роботу провів Всеукраїнський благодійний фонд "Асоціація підтримки і розвитку інформаційних технологій", який залучив до фінансової підтримки олімпіади такі всесвітньо відомі компанії, як Facebook, Яндекс, Microsoft, BMS Consulting, S&Т, CDM, Datagroup, SysIQ та інших. Для учасників півфіналу були проведені: екскурсія по місту з відвідуванням музею-садиби Пірогова та ставки Гітлера «Вервольф», екскурсія до художньому музею ВНТУ, спортивні змагання з боулінгу у Мегамолі, для іноземних команд було організовано екскурсію до м. Києва. Урочисте закриття півфіналу першості світу і фіналу Всеукраїнської олімпіади  відбулось у кафе «Вечорниці».

 
конференція
П'ятниця, 15 березня 2013, 10:48

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2012/2013 н.р.

Згідно до наказу № 1076 Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 05.10.2012р. у Вінницькому національному технічному університеті проводиться  ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямку "Інформатика та кібернетика".

Підсумкова науково-практична конференція відбудеться з 27 по 29 березня 2013 р. у Вінницькому національному технічному університеті.

 
Олімпіада
Вівторок, 29 травня 2012, 08:10

У період з 04.05.2012 р. по 06.05.2012 р. у Кутаїському державному університеті ім. Акасі Церетелі, м. Кутаїсі,  відбулася шоста міжнародна олімпіада з програмування за Кубок академіка Іллі Вєкуа.

Олімпіада проходила водночас на чотирьох площадках: у Тбілісі, Новосибірську, Москві та Санкт-Петербурзі – містах, з якими пов’язана діяльність академіка  Іллі Вєкуа, і складалася з двох турів. 05.05.12 відбулось відкриття олімпіади та командний тур, а 06.05.12 – командний тур. Крім того, під час проведення олімпіади, 05.05.12 з 20:00 відбувся відбірко вий тур особистої першості світу з програмування CodeJam, яку проводить компанія Google.

У командних змаганнях у чотирьох містах взяли участь 65 команд, у тому числі у Кутаїсі – 42. Шість команд прибули до Кутаїсі з-за корону: Московський державний університет ім. М. Ломоносова (РФ), Вінницький національний технічний університет та Харківський національний університет радіоелектроніки (Україна), три команди з Університету Кавказ(Азербайджан).

У командних змаганнях місця розподілились наступним чином:

Place

Team name

Total

Time

1.

Moscow SU Tapirenok: Evstropov, Peaderkin, Ivlev

7

671

2.

Vinnitsia NTU #2: Kashubin, Morfianets

5

483

3.

Vinnitsia NTU 1: Stakh, Granik

5

609

4.

Baku Qafqaz U 1: Maharov, Novruzov, Aghayev

4

283

5.

Moscow AI #1: Belousov, Safronov, Zhuravlev

4

537

6.

Kharkiv NU of  RE: Skorik, Dryuk

3

125

В особистих змаганнях взяли участь 72 учасника. Перемогу в них одержав студент Вінницького національного технічного університету Сергій Кашубін:

Place

Parcipant

University

Country

Total

Time

1

Kashubin Sergei

Vinnitsia NTU

Ukraine

3368.19

3368.19

2

Mikhael Pyaderkin

Moscow State University

Russia

3301.16

3301.16

3

Stakh Oleksii

Vinnitsia NTU

Ukraine

3058.44

3058.44

4

Gleb Evstropov

Moscow State University

Russia

3041.05

3041.05

5

Alexander Skorik

Kharkiv NURE

Ukraine

2545.74

2545.74

6

Kamran Maharov

Baku   Qafqaz University

Azerbaijan

2444.77

2444.77

7

Alexander Driuk

Kharkiv NURE

Ukraine

2413.25

2413.25

8

Granik Mykhailo

Vinnitsia NTU

Ukraine

2301.93

2301.93

9

Morfianets Oleh

Vinnitsia NTU

Ukraine

1772.77

1772.77

10

Tsotne Tabidze

Kuraisi SU

Georgia

1720.85

1720.85

Наші студенти отримали 8 дипломів:

Командний залік – 2 дипломи ІІ ступеню: Сергій Кашубін і Олег Морфіянець та Олексій Стах і Михайло Гранік.

Особистий залік: Сергій Кашубін – диплом І ступеню та Кубок переможця

Олексій Стах – диплом І ступеню за третє місце

Олег Морфіянець і Михайло Гранік – дипломи ІІ ступеню

 
Запрошуємо майбуніх абітурієнтів
Четвер, 02 лютого 2012, 12:46

28 січня і 4 лютого

ВНТУ запрошує абітурієнтів і їхніх батьків на

ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

 

Уважніше придивитеся до своєї потенційної альма матер, ознайомитесь зі спеціальностями, які можна здобути у нашому виші, його матеріально-технічною, лабораторною базою, спілкуватиметесь з директорами інститутів, викладачами й студентами, отримаєте відповіді на свої запитання.

І переконаєтесь:

ЯКІСТЬ ОСВІТИ! ЯКІСТЬ РОБОТИ! ЯКІСТЬ ЖИТТЯ!

— це ваш вибір!

 

Наша адреса:

21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, а. 2215 тел.:

(0432) 598-364, 439-002 http://www.initki.vntu.edu.ua

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
З Новим 2012 Роком!
Четвер, 29 грудня 2011, 09:34

Поздоровлення студентам і співробітникам інституту з Новим Роком і Різдвом Христовим!

Адміністрація інституту поздоровляє Вас

з Новим 2012 роком!

Нехай Новий рік принесе радість перемог, теплоту спілкування з рідними і близькими, подарує кожному світлі моменти!


 
Вперше в Україні!
П'ятниця, 14 жовтня 2011, 10:35

Основний тур напівфіналу чемпіонату світу зі студентського програмування відбудеться 15 жовтня у Вінницькому національному технічному університеті. Церемонія нагородження у «Плеяді» о 18-й годині

Студентська командна першість світу з програмування АСМ-ІСРС, яка проводиться цього року в 36-те, є наймасовішою, найпопуляр­нішою та найпрестижнішою всесвітньою студентською олімпіадою. Вона проводиться всесвітньою Асоціацією комп’ютерної техніки АСМ  у чотири етапи. Кількість учасників першого (університетського) етапу складає понад 250 тис. команд (750 тис. студентів).

АСМ-ІСРС вимагає від студентів не тільки високопрофесійних навичок програмування (кодування), але й уміння у цейтноті та у стресових умовах змагань створювати складні оптимізаційні алгоритми.

 
Наша наука
П'ятниця, 07 жовтня 2011, 08:03

На обласних урочистостях з нагоди Дня працівника освіти  доценту кафедри КН Андрію Яровому — вручили сертифікат на отримання гранта у сумі на 20000 грн. за проект «Високопродуктивний обчислювальний мережевий комплекс на основі сучасних паралельно-ієрархічних технологій для підвищення ефективності навчальної, наукової та управлінської діяльності у навчальних закладах Вінницького регіону».

Розробка зорієнтована на підвищення ефективності навчальної, наукової та управлінської діяльності у навчальних закладах через використання високопродуктивного обчислювального мережевого комплексу з економним споживанням електроенергії на основі сучасних паралельно-ієрархічних технологій. Мета досягається шляхом реалізації в межах обчислювального комплексу паралелізму засобами як паралельного, так і розподіленого програмування із застосуванням технологій GPGPU та сучасних паралельно-ієрархічних технологій.

У Севастополі завершив роботу VІІ Міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час».

Срібну медаль здобув патент «Буферний каскад», автори якого доктор технічних наук, професор Олексій Азаров та аспірант Сергій Богомолов.

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

Сторінка 100 з 104
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.