УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook

Банер
Банер
З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Четвер, 31 грудня 2009, 00:56

2010 Від  щирого  серця  вітаємо  Вас  із  самими  довгоочікуваними  і  світлими  святами  - Новим  Роком  та  Різдвом  Христовим! Це  усіма  нами  з  дитинства  улюблені  й  радісні  дні,  наповнені  світлом  свята  спільної  радості,  веселощів,  очікування  чуда  й  казки,  душевного  тепла  и  надії.
 Озирнувшись  назад,  можна  сміливо  сказати,  що  2009-ий  рік  був  прожитий  не  дарма.  Цей  рік  був  насичений  подіями,  напруженою  працею,  глибоким  змістом  та  звершеннями.  Він  подарував  нам  радість  зустрічей  й  відкриттів,  перемог  і  досягнень,  новий  професійний  і  життєвий  досвід.  Напередодні  Нового  Року  прийнято  загадувати  бажання  і  вірити,  що  вони  обов'язково  здійсняться. Зичимо Вам міцного здоров'я, творчих натхнень, здійснення ваших професійних планів, особистих бажань та усіх мрій і задумів. Нехай Різдво та Новий рік принесуть Вам тільки добробут, благополуччя, родинне тепло та злагоду, щирих друзів та партнерів, шани та любові від рідних та близьких Вам людей, щасливих та яскравих подій та усього самого найкращого!

                                                                                                                                                                            Адміністрація ІнІТКІ

 
Випуск наукових магістрів 2009
Понеділок, 02 листопада 2009, 23:12

img_5586

 

Довгоочікувана подія для наукових магістрів відбулася 30 жовтня, у п'ятницю. В актовій залі Вінницького національного технічного університету зібралися випускники наукової магістратури і викладачі інститутів. Цього дня диплом наукового магістра отримали студенти Інституту Інформаційних Технологій і Комп'ютерної Інженерії.

 

Детальніше...
 
“ІнІТКІ мають таланти”
Понеділок, 12 жовтня 2009, 21:45

7

 

І не перший рік це доводять першокурсники Інституту Інформаційних Технологій і Комп'ютерної Інженерії. Вкотре на конкурсі "Студентська осінь" вони доводять, що студенти нашого інституту не лише розумні і трудолюбиві, а й креативні й ексцентричні.

 

Детальніше...
 
Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування 2009 року
П'ятниця, 18 вересня 2009, 22:37

  1a

  У період з 9 по 13 вересня у Вінницькому національному технічному університеті відбувся відкритий фінал Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування, до якого увійшли 27 кращих команд України зі 142 команд, які виступали у півфіналах. Крім того, у фіналі взяли участь дві команди з Грузії: команда Тбіліського державного університету і команда Грузинського університету ім. Святого Андрія Першо­званого Патріархата Грузії, та команда з технічного університету Молдови. Додатково, поза конкурсом, у фіналі виступили команда Львівського національного університету ім. І.Франка, колишній золотий призер першості світу з програмування, та команда фізико-математичної гімназії №17 (як профорієнтаційний захід).  

Детальніше...
 
Урочиста посвята у першокурсники ВНТУ
Понеділок, 31 серпня 2009, 19:39

3844

31 серпня 2009 року 0 10 годині на стадіоні ім. Я. І. Кулика відбулося свято посвяти у першокурсники ВНТУ.

 

 

 

Детальніше...
 
Чергова незабутня подорож
Понеділок, 03 серпня 2009, 19:01

1

Похід у Кримські гори наші студенти вважають справжнім задоволенням і з першого курсу регулярно приїздять на півострів, щоб підкорити вершини. Цього року студенти групи МН–08 Володимир Рибак, Юлія Слободянюк, Олег Сухоносов, Олександр Бойко, Олена Смірнова, а також Сергій Крутінь ( група АМЗ-06) під керівництвом Вадима Липського ходили у гори на травневі свята.

 

Детальніше...
 
Результати виступів студентів ІнІТКІ у Всеукраїнських олімпіадах і конкурсах у 2008-2009 н. р
Понеділок, 06 липня 2009, 21:34

Завершується 2008-2009 н.р. і можна підбити підсумки виступів студентів ІнІТКІ на Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт і Всеукраїнських олімпіадах. Отже, в яких наукових змаганнях брали участь наші студенти і як вони виступили.

Детальніше...
 
Спортсменка, активістка і просто красуня!
П'ятниця, 12 червня 2009, 16:48
Юлія Колівошко

Юлія Колівошко – студентка групи 1АМЗ-04, займається художньою гімнастикою вже 15 років. Вона – майстер спорту з художньої гімнастики, чемпіонка області, учасниця міжнародних турнірів. Її запрошували на навчання у м. Київ  у спортивну школу Дерюгіної, де тренуються олімпійські чемпіонки. Останні п’ять років  Юля передає досвід підростаючому поколінню — займається тренерством.  Красуню-гімнастку неодноразово бачили на сцені нашого університету  з оригінальними виступами. Її сила, витримка, цілеспрямованість просто вражають. Юля не збирається покидати спорт, більше того, вона говорить: «Я не уявляю свого життя без художньої гімнастики».

Детальніше...
 
Підкорення Гімалаїв
Середа, 06 травня 2009, 08:56
alt

У вересні 2008 р. група альпіністів Вінницького міського клубу туристів «Меркурій», у яку входив доцент кафедри «Інтелектуальні системи» ВНТУ Олексій Сілагін, вилетіла до столиці Індії м. Делі. Крім нього до групи увійшли Валентин Карпов (керівник, досвідчений альпініст) та Євген Яцик, в минулому  випускник  радіофаку ВНТУ. В 2006 р. Карпов та Яцик уже побували у Гімалаях, де в районі вершини Еверест (8840) здійснили 25-денний перехід через перевал Lapcha pas (5800). Метою нової альпіністської експедиції було вийти в район вершини Аннапурна(8086), пройти акліматизацію в базових таборах Matchupitchu Base Camp (3700) та  South Annapurna Base  Camp (4130)  і здійснити сходження на одну із вершин району Аннапурна.

Детальніше...
 
КонкурС++
Четвер, 16 квітня 2009, 23:53
alt

23-25 березня 2009 року ВНТУ гостинно приймав учасників Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з напрямку «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація». Такі конкурси вже стали гарною традицією нашого закладу.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

Сторінка 99 з 100
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.