УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

 • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
 • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

 • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
 • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Стажування в Швейцарії
П'ятниця, 30 травня 2014, 11:28

23 травня 2014 р. магістрант ІнІТКІ Кашубін Сергій повернувся зі стажування в Швейцарії. Стажувався Сергій у відомій компанії Google з лютого по травень 2014 р. Він поділився з нами своїми враженнями.

«Лютий і всю весну я провів у Цюріху, де проходив стажування в Google у Цюріхському офісі. Цей офіс — найбільший з усіх офісів Google в Європі та Середній Азії.

Швейцарія вирізняється надзвичайно високим рівнем цін (Цюріх входить в топ 5 найдорожчих для проживання міст світу), але й відповідно високим рівнем зарплат і обслуговування. Перед поїздкою я багато від кого чув, що швейцарці — люди стримані, холодні й непривітні, але за всі майже 4 місяці моєї поїздки я зустрічав виключно приязних і дружніх людей. Одним із найприязніших був власник кімнати, яку я знімав, — фолковий музикант і член групи Dead Brothers.

Найбільше Швейцарія вражає своєю транспортною системою — замість метро тут функціонує щільна мережа наземних потягів локального і міжміського сполучення. Вони ходять кожні декілька хвилин, приходять завжди вчасно і дозволяють дістатися до офісу Google за півгодини навіть із віддалених районів Цюріхського кантону (так в Швейцарії називають аналог нашої області).

Офіс складається з 2-х будинків — чотирьох- та семиповерхового і надає усі можливості для комфортної роботи і відпочинку, має два атлетичні спортивні зали, один гімнастичний зал, музичну кімнату (де в будь-який час доступні для гри піаніно, синтезатор, електрогітари, ударна установка і т.п.), ігрову кімнату (з баскетбольною машиною!), кімнату для відеоігор (з Nitendo, Playstation, Xbox), кімнату для метидацій, кімнату відпочинку (де заборонено розмовляти), масажні крісла, бібліотеку (де можна знайти не лише книги, а й велетенську колекцію настільних ігор, в які охочі збираються пограти кожного вівторка й п’ятниці), пральну кімнату (з машинками і сушилками), два душі, багато мікрокухонь із різними напоями й наїдками та найголовніше — три їдальні-ресторани з безкоштовною і дуже-дуже смачною їжею! Один із них спеціалізується на східній кухні, інший — на італійській, а третій подає все без обмежень. У мене була можливість скуштувати такі національні страви, як рьошті, раклет, швейцарські сосиски та альпійські макарони, насолодитись тижнем вегетаріанської кухні від шеф-кухарів найстарішого вегетаріанського ресторану в світі, скуштувати смажених восьминогів і багато іншого!

Під час роботи я дізнався, як функціонують різні проекти в Гуглі, як організовано робочий процес. Дуже вразило, як наполегливо люди виконують роботу і як сильно намагаються тобі допомогти. Але не варто думати, що все ідеально — як і у всіх великих кодових базах, трапляються неприємні, некоментовані та неефективні шматки коду. Різниця в тому, що кожен може виправити код, який його не влаштовує, що мені й довелося робити кілька разів. Я пройшов чудову кваліфікаційну підготовку та отримав безцінний досвід роботи в команді».

 
Перемога студента ІнІТКІ на змаганнях молодих екологів
П'ятниця, 30 травня 2014, 11:17

2 травня 2014 року екологи відзначали Міжнародний день біорізноманіття.

В рамках Першого Всеукраїнського молодіжного з’їзду екологів з міжнародною участю  в Житомирському національному агроекологічному університеті нагороджували переможців Першого Міжнародного конкурсу найкращих робіт з моніторингу стану довкілля України серед учнів, студентів та молодих вчених.

Серед переможців студент першого курсу Інституту інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії ВНТУ Ерік Коцюба (гр.1КН-13б) нагороджений дипломом ІІІ ступеня.

Пишаємося нашим першокурсником!

 
Результати Всеросійського дистанційного конкурсу дитячої комп’ютерної графіки й анімації «Мастерская 2014»
Четвер, 29 травня 2014, 05:08

Серед переможців - студенти ІнІТКІ:

У розділі «Комп’ютерна графіка» переможцями стали:
І і ІІ місцеЯщук Антон (гр. 1КН-13мс);
ІІІ місцеКоваль Олена (гр. 1ПІ-13б).

лауреатами конкурсу стали:
Олексюк Марія (гр. 1ПІ-10б);
Снопов Костянтин (гр. 1КІ-10б).

У розділі «Анімація» переможцем став:
ІІ місцеСтепанюк Дмитро (гр. 1ПІ-10б)

Вітаємо з перемогою!

 
Закордонне відрядження студента ІнІТКІ в Італію
Вівторок, 27 травня 2014, 19:37

Студент ІнІТКІ другого курсу навчання за напрямом підготовки «Програмна інженерія» Нікольський Михайло Миколайович з 7 по 20 травня 2014 року перебував у закордонному відрядженні в м. Турін (Італія).

Михайло взяв участь у курсі з управління роботами, організованому локальною групою BEST Turin на базі Технічного університету міста Туріну. На курс було запрошено 20 учасників (студентів технічних університетів) з країн Європи: України, Росії, Польщі, Румунії, Молдови, Португалії, Італії, Іспанії, Греції, Чехії, Турції, Литви, Швеції, Франції, Словенії, Сербії. Проживання та харчування учасників було забезпечено за рахунок організаторів.

Детальніше...
 
Регіональний семінар для викладачів ВНЗ в галузі ІТ та працівників ІТ-компаній
Вівторок, 27 травня 2014, 19:32

23 травня 2014 року у Вінницькому національному технічному університеті Інститутом інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії було проведено безкоштовний регіональний семінар для викладачів ВНЗ в галузі ІТ, керівників підрозділів та координаторів, що займаються інноваційною діяльністю у ВНЗ, працівників ІТ-компаній.

Тема семінару: «Використання європейського досвіду з удосконалення студентської інноваційної та підприємницької діяльності у ВНЗ України».

Семінар організовано в рамках проекту Темпус «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE), який розпочався у жовтні 2012 - tempus.nung.edu.ua.

Метою семінару було ознайомлення з результатами і запланованими заходами проекту Темпус та залучення викладачів і працівників ІТ-компаній до інтенсифікації студентських інновацій в національній системі освіти.

На семінар зареєструвалося 50 учасників з центрального регіону України (Київської, Вінницької, Житомирської, Черкаської та Хмельницької областей). Активно долучилися до участі в семінарі представники провідних ІТ-компаній.

Під час семінару обговорювалися питання:

 • знання та досвід ІТ-студентів в сфері інновацій та підприємства;
 • універсальна структурна модель організації інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів;
 • організація інноваційно-практичної підготовки студентів у Вінницькому національному технічному університеті;
 • інноваційні ініціативи Microsoft в Україні та перспективи їх використання у процесі підготовки ІТ-спеціалістів;
 • реалізація студентського стартапу у середовищі інноваційної платформи;
 • інновації та навчальні ресурси центру інформаційних технологій та захисту інформації ВНТУ;
 • освітні можливості та тенденції впровадження інноваційної складової при вивченні програмування у ВНЗ;
 • побудова екосистеми інновацій та підприємництва ІТ-студентів;

Відбулася презентація Конкурсу студентських інновацій та І Всеукраїнського форуму інновацій ІТ-студентів.

 
Дипломанти VI відкритого всеросійського конкурсу комп’ютерної графіки «Электронная кисточка — 2014»
Середа, 21 травня 2014, 11:44

Спеціальними дипломами нагороджені студенти ІнІТКІ:

Дипломом «Высокая оценка зрителей»
Ящук Антон (гр. 1КН-13мс)

Диплом «За творческий подход в выражении замысла»
Олексюк Марія (гр. 1ПІ-10б)

Вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

 
Перемога у фіналі Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX 2014» у Румунії
Середа, 21 травня 2014, 10:32

За підсумками національного етапу «INFOMATRIX – 2014» 6 кращих авторських проектів отримали право представляти Україну у фіналі Міжнародного конкурсу «INFOMATRIX – 2014». Світовий фінал проходив 8-12 травня 2014 року у місті Бухарест (Румунія).

Право представляти Вінницький національний технічний університет у фіналі конкурсу виборов першокурсник ІнІТКІ напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Дмитро Кривий.

Детальніше...
 
Чергова перемога студентів ІнІТКІ в міжнародному конкурсі
Понеділок, 19 травня 2014, 06:25

За результатами ХІІІ міжнародного конкурсу комп’ютерних робіт «Цифровой ветер – 2014» переможцями стали студенти ІнІТКІ:

ІІІ місце (в номінації «3D анімація») – Дмитро Степанюк (гр. 1ПІ-10б);
ІІІ місце (в номінації «Архітектура і ландшафтний дизайн») – Вадим Варламов (гр. 1КН-13б);
ІІІ місце (в номінації «Двомірна статична графіка») – Антон Ящук (гр. 1КН-13мс);
ІІІ місце (в номінації «Тематичний сайт») – Олександр Ліщук (гр. 1ПІ-10б).

Спеціальним призом за професійне володіння програмним забезпеченням нагороджено Дмитра Степанюка (гр. 1ПІ-10б).

Вітаємо хлопців з черговою перемогою!

 
Перемога першокурсників ІнІТКІ в Росії
Четвер, 15 травня 2014, 06:58

Отримано результати ІІІ Всеросійської дистанційної олімпіади з Web-дизайну.

Переможцями стали наші студенти-першокурсники:

І місце - Лівкутний Женя (гр. 1ПІ-13б);
ІІІ місце - Третяк Руслан (гр. 1ПІ-13б).

Вітаємо хлопців з першою перемогою!

 
Перемога студентів ІнІТКІ у Болгарії
Четвер, 15 травня 2014, 06:49

9 студентів ІнІТКІ стали переможцями і призерами V міжнародного конкурсу комп’ютерного малюнку та колажу «No Borders Creativity» (Республіка Болгарія). Загалом на конкурс надійшло 2431 робота, з них 264 роботи з-за кордону.

Переможцями стали:
Золота медаль - Ящук Антон (гр. 1КН-13мс);
Срібна медаль - Рєзнік Ксенія (гр. 1ПІ-13сп);
Срібна медаль - Лозовський Вадим (гр. 1ПІ-13сп);
Бронзова медаль - Коваль Олена (гр. 1ПІ-13б);
Бронзова медаль - Степанюк Дмитро(гр. 1ПІ-10б).

Спеціальні нагороди конкурсу здобули:

 • Снопов Костянтин (гр. 1КІ-10б);
 • Гедз Дмитро (гр. 2КІ-13б);
 • Піддубецька Марина (гр. 1ПІ-10б);
 • Варламов Вадим (гр. 1КН-13б).

Щиро вітаємо наших студентів з гучною перемогою!

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

Сторінка 96 з 104
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.