УкраїнськаEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


ФАКУЛЬТЕТ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pz.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем
         Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm

                  

ВСТУП 2021 рік (бакалаврат)


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Фінал Всеукраїнського етапу 29 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач
Понеділок, 08 червня 2015, 07:22

11 травня 2015 року відбувся Фінал Всеукраїнського етапу 29 Міжнародного чемпіонату з розв’язування логічних математичних задач. Фіналістами були студенти напряму підготовки «Програмна інженерія»: Олег Яворович (гр.1ПІ-12б), Віталій Задорожний (гр.1ПІ-14б), Андрій Андрєєв (гр.2ПІ-14б), Анна Волошина (гр.1ПІ-14б), Олексій Кавка (гр. 1ПІ-14б), Олена Дажура (гр. 2ПІ-14б). Усі наші студенти показали чудові результати і запрошені до відбіркових змагань для визначення претендентів на Світовий фінал олімпійських математико-логічних перегонів, що відбудеться влітку у Парижі. 

А призером Всеукраїнського фіналу олімпіади став першокурсник з напряму підготовки «Програмна інженерія» Олексій Кавка (гр. 1ПІ-14б), який посів ІІІ місце.

Вітаємо Олексія з перемогою!

 
Викладачі кафедри програмного забезпечення - у Векше (Швеція)
Субота, 06 червня 2015, 20:03

У рамках міжнародного проекту Tempus викладачі кафедри програмного забезпечення доцент Катєльніков Денис Іванович, доцент Чорноволик Галина Олександрівна, асистент Обідник Микола Дем'янович відвідали семінар "Підприємництво та Інновації в ІТ Індустрії", який проходив протягом 4-9 травня 2015 р. у м. Векше в Університеті Лінеусу (Швеція). 

Учасники семінару пройшли інтенсивне навчання сучасним методам та підходам побудови бізнес моделей інноваційних рішень. На семінарі були присутні міжнародні експерти та лектори Ханс Ландберг (Векше, Швеція – Університет Лінеусу), Ян Айдемарк (Векше, Швеція – Університет Лінеусу), Ола Петтерсон (Векше, Швеція, Підприємець), Карлос Цергуера (Коімбра, Португалія – Інститут Педро Нунеса), Жозе Рікардо (Коімбра, Португалія – Інститут Педро Нунеса), Маркус Хелферт (Дублін, Англія – Університет Дубліна), Ніклас Малмрос (Векше, Швеція – Компанія Сігма) та інші. Учасниками семінару стали викладачі з п’яти українських вишів:

  • Вінницького національного технічного університету;
  • Харківського національного університету радіоелектроніки;
  • Національного університету «Львівська політехніка»;
  • Одеського національного політехнічного університету;
  • Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу;

Семінар включав в себе лекції, практичні завдання, роботу в командах, креативний мозковий штурм, підготовку виступу і презентації та інше. Наприкінці семінару учасники представляли розроблену бізнес модель інноваційного рішення. 

За результатами семінару викладачі кафедри ПЗ отримали міжнародні сертифікати.

 
Стажування за кордоном доцента кафедри програмного забезпечення
Субота, 06 червня 2015, 20:01

К.т.н., доцент кафедри програмного забезпечення Рейда Олександр Миколайович проходив стажування з профільної спеціальності (програмування) у США. Так з 29.03.2015р. по 03.04.2015р. у м. Тастін (США) Олександр Миколайович обговорив план стажування, запланованого на травень, з представниками компанії «Wehrli & Assoc» та пройшов практичне стажування з програмування користувацьких інтерфейсів з використанням багатостильового оформлення інтерфейсів програмних додатків. А з 27.04.2015р. по 08.05.2015р. Олександр Рейда проходив практичне стажування з програмування сучасних багатосистемних додатків у компанії «Wehrli & Assoc» м. Нью-Йорк (США). Студенти напряму підготовки «Програмна інженерія» тепер матимуть змогу під керівництвом доцента кафедри ПЗ Рейди О.М. вивчати новітні методи і моделі розробки багатосистемних додатків з використанням багатостильового оформлення інтерфейсів.

 
Медалі з Болгарії
Четвер, 04 червня 2015, 19:04

2 червня 2015 року на ректораті перший поректор ВНТУ, доктор технічних наук, професор Олександр Никифорович Романюк вручав медалі і дипломи юним талантам зі студії веб-дизайну і комп’ютерної графіки кафедри ПЗ.

Шість болгарських медалей отримали вихованців студії на VI Міжнародному конкурсі з комп’ютерної графіки.

Детальніше...
 
Програмісти стали кращими інтелектуалами університету
Четвер, 04 червня 2015, 18:54

25 травня 2015 року у ВНТУ відбулися фінальні інтелектуальні  ігри зі «Що? Де? Коли?». Відбіркові тури проходили щотижня протягом усього навчального року. У фінал вийшло кілька команд нашого факультету. Перемогу отримала команда першокурсників групи 2ПІ-14б з напряму підготовки «Програмна інженерія» у складі: Олександра Трача, Олени Дажури, Владислава Білика, Андрія Андреєва, Віталія Сиротюка, Владислава Донченка.

Це їхня друга серйозна перемога в інтелектуальних іграх ВНТУ.

Вітаємо наших чемпіонів – інтелектуальну еліту університету!

Чемпіони ВНТУ з інтелектуальних ігор

 
Досягнення і перемоги студентів ФІТКІ у 2014-2015 н.р.
Середа, 03 червня 2015, 18:11

На нашому факультеті навчаються талановиті студенти. Вони розумні, веселі, креативні! Вони мають активну громадську позицію, займаються науковою роботою, перемагають у Всеукраїнських та Міжнародних олімпіадах і конкурсах, мають значні спортивні досягнення, є активними членами Міжнародних студентських організацій, грають в інтелектуальні ігри і КВН та мають багато інших захоплень.

Детальніше...
 
Першість з шахів серед мешканців гуртожитків
Середа, 03 червня 2015, 08:01

27-28 травня 2015 року у шаховому клубі ВНТУ за програмою «Спартакіади серед студентів-мешканців гуртожитків» для мешканців студмістечка проводилася Першість з шахів.

2 місце посів Гаврилишен Віктор (гр.1БС-11б, гурт.№5).

Віктор – активіст студентського самоврядування факультету й університету, Голова студмістечка ВНТУ, член студентського парламенту Вінниччини, староста групи.


Гаврилишен Віктор – другий зліва

Вітаємо Віктора зі спортивною перемогою!

 
Перемога студентів ФІТКІ в екоконкурсі
Середа, 03 червня 2015, 06:49

22 травня 2015 року у ВНТУ завершився ІІ Міжнародний конкурс найкращих робіт з комп’ютерного моніторингу стану довкілля України серед учнів та студентів.

Конкурс відбувався у два тури: І тур (у мережі Інтернет через веб-сайт конкурсу http://ecomon.vntu.edu.ua/ протягом 1-14 травня), ІІ тур (м. Вінниця, ВНТУ, 22 травня).

На конкурс було подано 52 роботи з 9 регіонів України (з Києва та з Вінницької, Хмельницької, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Чернігівської, Сумської областей). 12 робіт підготували учні та 40 робіт – студенти. Є одна учасниця з Еквадору.

Серед переможців конкурсу є два студенти ФІТКІ:

Детальніше...
 
Поетичний дарунок Воїнам світла
Вівторок, 02 червня 2015, 05:57

Я - не жінка тобі і не мати,
І не рідна сестра чи дочка,
Та молюся за тебе, солдате,
При запалених в серці свічках.
(Валентина Попелюшка)

21- 24 травня 2015 року пройшов чотириденний марафон патріотичної поезії у Вінниці. Викладачі і студенти нашого факультету активно долучилися до акції.

21 травня на запрошення організатора заходів доцента Світлани Бевз наш виш відвідали гості з Мукачева, волонтери, автори поетичного збірника «Воїни світла» Степан Жук та Валентина Попелюшка. Цей збірник незвичайний - він ніколи не надійде у продаж. Його розповсюджують серед воїнів АТО на передовій та у шпиталях, його дарують волонтерам і благодійникам, які підтримують наших солдат. Цей збірник об’єднує людей спільною метою - прагненням до перемоги, до миру, до вільної квітучої України. У збірник увійшли поезії сотні авторів-патріотів, відомих сучасних поетів, які присвятили свої вірші захисникам нашої Батьківщини. Авторів цієї збірки в народі вже охрестили «поетичною сотнею».

У рамках проекту «Воїнам світла» 21 травня о 9 годині у ВНТУ розпочався майстер клас із виготовлення цих книжечок. Студенти ФІТКІ взяли активну участь у цьому благородному заході й долучилися до виготовлення книг-дарунків для воїнів АТО. Ці книги були передані пораненим у Вінницький військовий шпиталь, їх повезуть і на передову у військові батальйони.

Детальніше...
 
Таланти ВНТУ
Понеділок, 25 травня 2015, 19:08

19 травня 2015 р. у Вінницькому обласному музично-драматичному театрі ім. М.К.Садовськоговідбулося нагородження талановитої молоді Вінниччини.

Почесною грамотою від департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації було нагороджено двох студентів факультету інформаційних технологій і комп’ютерної інженерії: Кривого Дмитра (гр.2КІ-13б) та Білика Владислава (гр.2ПІ-14б).

Вітаємо з нагородою!

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

Сторінка 96 з 117
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.