УкраїнськаРусскийEnglish

Факультет інформаційних технологій
та компютерної інженерії

Вінницького національного
технічного університету


УВАГА!

На ФІТКІ з 2019-2020 н.р. впроваджено НОВІ бакалаврські ОСВІТНІ ПРОГРАМИ:

у рамках спеціальності 123 КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму "СИСТЕМНЕ ПРОГРАМУВАННЯ" - прийом 45 осіб, на бакалаврську освітню програму "КОМП'ЮТЕРНА ІНЖЕНЕРІЯ" - прийом 45 осіб випускників шкіл і 30 осіб - випускників коледжів

у рамках спеціальності 125 КІБЕРБЕЗПЕКА впроваджено НОВУ бакалаврську освітню програму «КІБЕРБЕЗПЕКА КРИТИЧНИХ СИСТЕМ» - прийом 25 осіб на денну форму навчання

Факультет initki.vntu.edu.ua готує висококваліфікованих фахівців галузі знань 12- Інформаційні технології за освітніми програмами Бакалаврату, Магістратури, Аспірантури зі спеціальностей:

121 Інженерія програмного забезпечення /кафедра Програмного забезпечення - pmos.vntu.edu.ua /

122 Комп’ютерні науки /кафедра Комп’ютерних наук - kn.vntu.edu.ua/

123 Комп’ютерна інженерія /кафедра Обчислювальної техніки - ot.vntu.edu.ua/

  • освітня програма - Комп’ютерна інженерія
  • освітня програма - Системне програмування

125 Кібербезпека /кафедра Захисту інформації - zi.vntu.edu.ua /

  • освітня програма - Безпека інформаційних і комунікаційних систем
  • освітня програма - Кібербезпека критичних систем

Ґрунтовну математичну підготовку студентів забезпечує кафедра Вищої математики- initki.vntu.edu.ua/wm


Корисні посилання

Журнал  "Інформаційні технології та комп'ютерна інженерія" Науково-технічний центр "Аналого-цифрові системи" Науково-технічна конференція підрозділів ВНТУ - ФІТКІ Локальна мережева академія CISCO ВНТУ Конференція «Методи та засоби кодування, захисту й ущільнення інформації» Кафедра ОТ у мережі Facebook Кафедра КН у мережі Facebook Кафедра ЗІ у мережі Facebook Кафедра ПЗ у мережі Facebook

Банер
Банер
Перше місце з баскетболу
Середа, 08 квітня 2015, 06:49

Збірна студентська дівоча команда Вінницького національного технічного університету з баскетболу виборола перше місце на ХІІ літній Універсіаді серед ВНЗ Вінниччини. У змаганні брали участь 5 баскетбольних команд вишів області.

До складу команди нашого університету входить студентка ФІТКІ з напряму підготовки «Комп’ютерна інженерія» Ганна Ніколюк (гр. 2КІ-13б).

Попереду на команду чекає нове випробування – участь в Універсіаді України у Києві з 11 по 14 травня. Бажаємо нашим баскетболісткам цікавої гри та перемоги!

 
Перемога програмістів на олімпіаді ВНТУ з української мови
Середа, 08 квітня 2015, 06:43

Студенти-першокурсники напряму підготовки «Програмна інженерія» показали найкращі знання рідної мови на олімпіаді ВНТУ з української мови.

Вітаємо переможців олімпіади:

  • Ігоря Кобисю (1ПІ-14б) – за 1 місце
  • Андрія Андрєєва (2ПІ-14б) – за 3 місце

 
Лист декану ФІТКІ від випускника кафедри ОТ Олександра Марчука, працівника фірми Intel в США
Середа, 08 квітня 2015, 06:25

Доброго ранку, шановний Олексій Дмитрович!

З усією сім’єю ми були цього літа в Україні, в Літині.

Цього року у нас з моїми одногрупниками була зустріч - 10 років після закінчення університету. І мені вдалося на неї потрапити. Згадували рідну кафедру, ходили до стін політеху. Але літо - час відпусток і нам не вдалося зустріти викладачів. Бачилися тільки із Захарченком Сергієм Михайловичем.

В Україні я пробув усе літо і один місяць осені. Допомагав брату з роботою та інші домашні клопоти, то ж час летів швидко. Доречі, хотів заїхати до Вас на дачу. Якось над нею пролітав, і не один раз цим літом. У мене двумісний мотодельтаплан, я вже дельтапланеризмом займаюся довгенько, то можливо Ви мене в небі і бачили, просто не знали, що то я. У мене в Україні залишився цей двумісний мотодельтаплан і, чесно кажучи, я за ним тут у США вже скучив. Планую побудувати ще одного, щоб був і тут.

В США роботи в мене були різні, але я давно цікавився Інтелом. Ця думка мене не покидала з самого початку нашого перебування тут. Було декілька інтерв'ю і не вдавалося мені туди ніяк пробитися. Одним не подобалася моя вимова і знання англійської, іншим ще щось. Але це було два роки тому. А останнім часом надійшло одразу дві пропозиції, від однієї відмовився, а на іншу погодився, тому зараз працюю в Інтелі. У моєму відділі працює два російськомовних співробітника. Їх вік десь до 50-ти років. І взагалі в команді я чи ненаймолодший, хоча є ще декілька американців мого віку.

Якось напишу більш детально про свою лабораторію і прототипи, над якими ми проводимо тести. Зараз на озброєння поступили планшети Intel Skylake з процесорами i7 6th generation.

До листа прикріплю декілька фоток. Знайшов ще фотку, де Ви мені вручали диплом. І також одну сімейну.

Передавайте привіт усій кафедрі від нашої невеличкої сімейки.

Дякую усім викладачам, які трудилися і терпіли нас, таких невгамовних, і дали нам путівку в життя.

Олександр Марчук

Детальніше...
 
Чергова перемога на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт
Середа, 08 квітня 2015, 06:18
 

23-27 березня 2015 року на базі кафедри «Геометричне моделювання та комп'ютерна графіка» Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» відбулась науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робот з природних, технічних і гуманітарних наук 2014/2015 навчального року в галузі «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка». Цього року на Конкурс було подано 164 наукові роботи від 31 вишу із 13 міст України.

Диплом I ступеня отримала магістрантка спеціальності «Програмне забезпечення систем» Марина Піддубецька (гр. 1ПІ-14м) — науковий керівник професор Романюк О.Н.

 
Результати конкурсу плакатів
Вівторок, 07 квітня 2015, 15:50

Студрада нашого факультету взялася наводити чистоту в університеті. І підійшла до вирішення задачі, як завжди, креативно - придбала потрібну кількість корзинок для сміття та оголосила конкурс на кращий плакат для цих корзинок із закликами не смітити. На конкурс було подано багато цікавих робіт. Визначено переможців конкурсу (одне 1 місце, два 2 місця і три 3 місця).

Переможці отримають призи від адміністрації факультету:

  • за 1 місце – 300 грн.;
  • за 2 місце – 200 грн.;
  • за 3 місце – 100 грн.
Детальніше...
 
Не хлібом єдиним... Таланти факультету інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії
Понеділок, 06 квітня 2015, 18:09

Наші студенти — талановиті програмісти! Результати різноманітних олімпіад з програмування та конкурсів з веб-дизайну і комп’ютерної графіки не раз це довели. Та сьогодні ми поговоримо про інші таланти наших студентів. Сучасні студенти — це яскраві креативні особистості, яких цікавить і наука, і політика, і мистецтво, і творчість.

До XLIV науково-технічної конференції професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів університету у виставковій залі (аудиторія 2262) університетського Культурно-мистецького та просвітницького центру була відкрита традиційна виставка студентських мистецьких робіт. Представлені живопис, графіка, кераміка, петриківський розпис, плетіння бісером, декоративні композиції, вишивка традиційна та бісером, в’язані іграшки, художні твори з різних декоративних матеріалів.

На виставку подали свої роботи і талановиті студенти нашого факультету, які, крім успіхів у програмуванні, мають цікаві хобі та удосконалюють свою майстерність у творчих проектах.

Детальніше...
 
Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт
Понеділок, 06 квітня 2015, 06:09

У Вінницькому національному технічному університеті на базі ФІТКІ та ФАКСУ відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямком «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація».

Дипломом IІ ступеня був нагороджений студент нашого факультету Михайло Діденко (гр. 1КІ-14м) за наукову роботу «Цифрова система фіксації високоточного відтворення аналогових сигналів на основі надлишкового ЦАП» (керівник д.т.н., проф. Азаров О.П.).

Загалом на конкурс надійшло 123 роботи з 50 ВНЗ України.

 
Перемога студентів ФІТКІ в інженерних змаганнях
П'ятниця, 03 квітня 2015, 13:38

27 березня 2015 року відбулося завершення Локального етапу європейських інженерних змагань EBEC 2015 у Вінниці. Протягом тижня команди з категорій Case Study (аналітичне вирішення завдань) та Team Design (конструювання та моделювання) вирішували креативні, але водночас складні інженерні завдання.


Робота команди SCIF

Детальніше...
 
Чемпіони Кубку по «Що? Де? Коли?»
П'ятниця, 03 квітня 2015, 06:28

31 березня 2015 року відбувся фінал Кубка чемпіонів ВНТУ по «Що? Де? Коли?» на призи студентського профкому ВНТУ. У фіналі грали 14 команд з різних факультетів. Честь ФІТКІ захищали три команди інтелектуалів.

Гра була цікава і напружена. Чемпіоном Кубку ВНТУ стала команда наших першокурсників «Ми ж програмiсти» (гр. 2ПІ-14б) у складі Олександра Трача, Олени Дажури, Владислава Білика, Андрія Андреєва, Віталія Сиротюка, Владислава Донченка.

Вітаємо команду з перемогою! Пишаємося досягненнями наших інтелектуалів!

 
Успіхи наших КВН-щиків
Середа, 01 квітня 2015, 18:29

Наш факультет багатий талантами. Ми баємо дві чудові команди КВН: «Спеції» – команда студентів старших курсів та «Контраст» – команда першокурсників. Усі члени команд - веселі, розумні, креативні, винахідливі, оптимістичні. «Спеції», більш досвідчені КВН-щики, допомагають своїм молодшим товаришам з «Контрасту» – готують собі гідну зміну. А ми, фанати наших КВН-щиків, підтримуємо їх на усіх іграх і вважаємо найкращими командами міста!

Кінець березня порадував нас веселим гумором зі сцени КВН-ських ігор. 23-24 березня 2015 року на сцені Вінницького міського Палацу мистецтв "Зоря" пройшли ігри Кубку міста. 23 березня грали «Спеції». Їх виступ був яскравим і професійним: гумор, танці, чудове відео, злагоджена гра команди і наша Ася Костельна (зірка команди)! Цього разу вони стали другими, але в наступних турах мають всі шанси на перемогу!


Наша команда «Спеції»

Після виступу на Кубку міста їх запросили зіграти у Чемпіонаті. Тож 26 березня вони дебютували у Чемпіонаті міста. Свою програму готували один день, а виступ був чудовим!

24 березня на Кубку міста грала команда «Контраст» і порадувала фанатів чудовою веселою грою. Вони отримали третій результат на іграх цього дня. А це ж їх перша гра!

 
<< Початок < Попередня 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 Наступна > Кінець >>

Сторінка 92 з 108
Інститут інформаційних технологій та комп’ютерної інженерії. Вінницький національний технічний університет.